Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Wyposażenie wnętrz

Strona Venta Airwasher

Venta Airwasher

Dodano: 18.09.2015
Venta-Luftwäscher GmbH to firma, która od trzydziestu lat produkuje filtry i oczyszczacze powietrza. Marka Venta jest liderem w swojej dziedzinie, gdyż od wielu lat niezmiennie jest ceniona za doskonałej jakości produkty, które służą zdrowiu już kolejnemu pokoleniu. Klienci ufają produktom marki Venta, ponieważ ta stosuje niezawodną i nowoczesną technologię nawilżania, a ta połączona z niemiecką dokładnością, wysoką jakością oraz prostotą rozwiązań przynosi doskonałe rezultaty. Wszystkie te elementy składają się na wysoką pozycję na światowych rynkach.
Więcej o firmie: Oczyszczacze powietrza