Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Firmy w kategoriach

Witamina D3 - sloncewpigulce

Strona Słońce w pigułce

Słońce w pigułce

Dodano: 15.07.2015
Witamina D pomaga w pracy mięśni i poprawia funkcjonowanie układu odpornościowego, przez co jest tak ważna dla naszego zdrowia. Dostarczanie jej do organizmu jest bardzo łatwe, mimo tego aż 95% ludzi ma niedobór witaminy D. Latem dostarczana jest ona sama dzięki słońcu. Promienie słoneczne wpływają pozytywnie na produkcję tej witaminy i juz po 15 minutach na słońcu otrzymamy dużą jej dawkę. W okresie zimowym bardzo łatwym sposobem na dostarczenie witaminy D jest suplementacja VITA buer D3, ponieważ w jednej kapsułce zawarta jest dzienna dawka tej witaminy.

Witamina D3

Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku realizowania preparatów leczniczych pozwala nam zapewnić sprawdzone wyroby w postaci suplementów, które pozwalają na zapewnienie organizmowi właściwych dawek wielu witamin oraz minerałów.

W naszym suplemencie diety z dużą zawartością witaminy D zastosowana została rekomendowana przez specjalistów dawka witaminy D. Nasz preparat jest przetestowany, bezpieczny oraz wygodny w użytkowaniu przede wszystkim, dzięki zastosowaniu małych a co za tym idzie wygodnych w stosowaniu kapsułek.

Niedobór witaminy D efektem braku aktywności słońca

W polskich warunkach klimatycznych niedobory witaminy D bardzo często pojawiają się, co jest wynikiem z braku występowania przez długi okres roku właściwej aktywności słonecznej, która pozwalałaby na syntezę witaminy D w ludzkim organizmie. Z tego powodu niezbędne jest stosowanie uzupełniania witaminy D. Nasz suplement to -witamina d3 w dawce rekomendowanej przez specjalistów. Stosowanie suplementu pozwala na dostarczenie dawki witaminy D, która jest niezbędną dawką dzienną dla ludzkiego organizmu.

Słońce w pigułce
Adres:
Al. Jerozolimskie 146A
WWW:
Kod:
02-305
Miasto:
Warszawa
Telefon:
+48 22 608 13 00

Jak dojechać do firmy Słońce w pigułce?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Salve Medica

Salve Medica

Dodano: 23.03.2020
Pierwsze gabinety Salve Medica powstały niemalże 30 lat temu. Od tego czasu zespół założycieli i lekarzy cały czas doskonali swoje umiejętności, aby oferować pacjentom usługi najwyższej...
Więcej o firmie: Fizjoterapeuta łódź
Strona Benzacne

Benzacne

Dodano: 27.07.2015
Idealne wspomaganie leczenia dermatologicznego zapewnione jest dzięki żelowi Benzacne, który wyprodukowała firma Takeda Pharma Sp. z o.o. Żel ten świetnie nadaje się do codziennego użytku, a...
Strona Medox

Medox

Dodano: 24.03.2016
Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień znajduje się w atrakcyjnej  podwarszawskiej okolicy. Oferujemy leczenie stacjonarne uzależnień, terapię rodzin. Prowadzimy detoksykację osób...
Strona Diet4you

Diet4you

Dodano: 15.07.2015
Diet4 You to firma, która prowadząc swój sklep online proponuje klientom po pierwsze – konsultację odnośnie tego, czy dieta, którą stosują jest odpowiednia. Po drugie, dietetycy tam...