Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Usługi budowlane

Strona Pulako

Pulako

Dodano: 18.08.2015
Pulako zajmuje się montażem pięknych posadzek w różnorodnych obiektach gospodarczych. Tworzymy też bazę usług naprawczych i stosujemy kompleksowe podejście do każdego zlecenia. Nie wynajmujemy do prac nierzetelnych podwykonawców. Stawiamy na zaawansowanych specjalistów. Wykonaliśmy już prawie dwa miliony metrów kwadratowych posadzek przemysłowych, co stawia nas jako lidera branżowego w tej kategorii. Mamy wąską specjalizację gwarantującą powodzenie nawet podczas realizacji maksymalnie skomplikowanych zleceń.
Strona Wapol Wykładziny Obiektowe

Wapol Wykładziny Obiektowe

Dodano: 26.12.2016

Nasza firma działa na rynku wykładzin od 2007 roku, na którym jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom zarówno profesjonalne a jednocześnie kompleksowe usługi na każdym etapie realizowania zamówień począwszy od doradztwa a skończywszy na wykonaniu dostaw i montażu. Posiadamy również szeroki asortyment dostępnych wykładzin, co znów pozwala nam zapewnić naszym klientom wykładziny wykonane z najwyższej jakości materiałów, które jednocześnie możemy dopasować do oczekiwań naszych klientów w zakresie zarówno wzornictwa, kolorów.

Strona WJ Groundwater

WJ Groundwater

Dodano: 05.08.2016
Specjalnością naszej firmy jest realizowanie usług dotyczących wód gruntowych. Wykonujemy zarówno projekty, jak też instalacje oraz usługi konserwowania w zakresie zarówno zarządzania jak też kontrolowania wód gruntowych, co wykonujemy dla klientów biznesowych zarówno na terenie kraju jak też poza granicami kraju. Jednocześnie w naszej firmie jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane projekty infrastrukturalne, co wynika z posiadania przez naszą firmę nowoczesnego sprzętu oraz najnowszych technologii.