Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Transport

Strona Licki

Licki

Dodano: 06.05.2021
Licki od lat oferuje szeroki zakres profesjonalnych usług, skoncentrowanych na pomaganiu w prowadzeniu biura. Zapewnia swoim klientom nadawanie korespondencji, załatwianie spraw formalnych w urzędach, a także robienie zakupów na zlecenie. Firma zajmuje się transportem krajowym i zagranicznym, w którym wykorzystuje profesjonalne samochody transportowe. Oferuje również usługi kurierskie w systemie door to door. Dostarcza małe i duże przesyłki pod wskazany adres. Firma ma doświadczenie i kompetentnych pracowników.
Strona Monsters

Monsters

Dodano: 02.08.2018
Zapewniamy realizowanie zarówno profesjonalnych oraz kompleksowych usług, które pozwalają nam zapewnić wykonanie transportu osób, co realizowane jest w naszej firmie z wykorzystaniem samochodów z rozbudowanym wyposażeniem, co pozwala nam świadczyć usługi zarówno dla klientom indywidualnym oraz firmowym. W naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić również transport samochodami, które pozwalają na zapewnienie wygodnego przewozu prywatnego a także zapewniamy przewozy również z wykorzystaniem samochodów przygotowanych dla dzieci.
Strona Run

Run

Dodano: 02.10.2015
Specjalnością naszej firmy jest realizowanie przeprowadzek, które oferujemy zarówno klientom firmowym, jak też instytucjom oraz osobom prywatnym. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku pozwala nam zapewnić naszym klientom kompleksowe usługi wykonywane przez zespół doświadczonych pracowników oraz z wykorzystaniem nowoczesnej, bezpiecznej floty pojazdów, co pozwala nam gwarantować pełne bezpieczeństwo przewożonych przedmiotów, w tym przedmiotów ponadprzeciętnych gabarytowo, jak meble, fortepiany.
Więcej o firmie: Przeprowadzka, Przeprowadzki