Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Firmy w kategoriach

Panele i ogniwa fotowoltaiczne Soldar

Strona Soldar

Soldar

Dodano: 31.01.2014
Firma Soldar specjalizuje się w różnego rodzaju inwestycjach związanych z dynamicznie rozwijającym się rynkiem fotowoltaicznym. Naszą specjalnością są różnego rodzaju instalacje, które wykonujemy kompleksowo, od etapu projektowania, aż po oddanie ich do użytku i nieustanne monitorowanie efektów ich działania. Współpracujemy z pojedynczymi klientami, jak i z firmami, oferując rozwiązania o różnych możliwościach, dostosowane do potrzeb naszych kontrahentów. Inwestycja z nami to pewny zysk i gwarancja zadowolenia.

Panele słoneczne

Z naszych obserwacji wynika, iż coraz więcej ludzi przekonuje się do fotowoltaiki, nowoczesnego sposobu pozyskiwania energii elektrycznej, w tym przypadku powstałej na skutek przetworzenia promieni słonecznych. Działając w danej branży, choć nie narzekamy na brak klientów, jesteśmy pewni, iż ich liczba jeszcze znacznie wzrośnie.

Panele to podstawa

Choć tak naprawdę w systemach fotowoltaicznych są bardzo ważne urządzenia, inne niż panele słoneczne, to jednak bez nich, w żaden inny sposób nie da się uruchomić danego systemu. Dlatego też nasi klienci tworząc własny zestaw fotowoltaiczny, muszą przede wszystkim od razu rozejrzeć się za dobrymi panelami. My ze swojej strony zapewniamy im to, co zagwarantuje zadowolenie.

WWW: http://www.soldar.pl

Dlaczego nasze systemy są najlepsze

Ze względu na profesjonalne podejście do klientów, oferujemy im przede wszystkim pomoc w zakresie doboru urządzeń. Ponadto przekazujemy informacje, które mają na celu przedstawić klientom proces funkcjonowania danego systemu oraz jego zalety i korzyści dla użytkowników.
Adres:
Wróblew 33/10
WWW:
Kod:
95-035
E-mail:
biuro@soldar.pl
Miasto:
Ozorków
Telefon:
882 831 100
GPS     N: 51° 57' 47"     E: 19° 17' 28"

Jak dojechać do firmy Soldar?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

Printor

Dodano: 11.06.2014

Nasza firma od wielu lat oferuje klientom szeroki zakres usług w branży elektronicznej. Naszą specjalnością jest montaż powierzchniowy i przewlekany, jednak zajmujemy się też...

Strona Metalurgia S.A.

Metalurgia S.A.

Dodano: 23.02.2017
Specjalnością naszej firmy jest realizowanie dla naszych klientów zarówno drutów a także wyrobów z drutów. W naszej firmie posiadamy doświadczenie na rynku a jednocześnie nowoczesny park...
Strona Solteam

Solteam

Dodano: 14.03.2016
Firma Solteam działa na rynku usług fotowoltaicznych. Naszą specjalnością jest kompleksowa obsługa tego typu inwestycji i zwiększanie korzyści związanych z pozyskiwaniem energii z...