Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Firmy w kategoriach

 • 2021-05-16

  Najnowsza oferta firmy liki24.pl Ibuprom

 • 2021-06-04

  Czy zapoznałeś się już z nową ofertą firmy iwonapellets.pl? Ogrzewanie powietrzem

 • 2021-03-31

  Czy zapoznałeś się już z nową ofertą firmy Kapica? Producent okien

 • 2020-12-19

  Zobacz ofertę firmy Kapica Okna PVC

 • 2020-09-24

  Nowa propozycja firmy Kapica Aluminiowe okna

Nowoczesne ogrzewanie domu

Strona Soldar

Soldar

Dodano: 31.01.2014
Firma Soldar specjalizuje się w różnego rodzaju inwestycjach związanych z dynamicznie rozwijającym się rynkiem fotowoltaicznym. Naszą specjalnością są różnego rodzaju instalacje, które wykonujemy kompleksowo, od etapu projektowania, aż po oddanie ich do użytku i nieustanne monitorowanie efektów ich działania. Współpracujemy z pojedynczymi klientami, jak i z firmami, oferując rozwiązania o różnych możliwościach, dostosowane do potrzeb naszych kontrahentów. Inwestycja z nami to pewny zysk i gwarancja zadowolenia.

Panele fotowoltaiczne

Nasza firma działa już od 2007 roku na rynku realizowania systemów dotyczących pozyskiwania energii słonecznej przy wykorzystywaniu technologii fotowoltaicznej. 

W naszej firmie posiadamy zarówno zespół doświadczonych specjalistów pozwala nam zapewnić naszym klientom zarówno profesjonalne a jednocześnie kompleksowe usługi na każdym etapie współpracy z naszymi klientami, czyli począwszy od doradztwa, aż po wykonanie dla naszych klientów również projektów. Jednocześnie w naszej firmie możemy zapewnić naszym klientom również wykonanie dla naszych klientów również wykonania systemów oraz zrealizowanie dla naszych klientów również systemów monitorowania oraz serwisowania instalacji fotowoltaicznych. 

Nasza firma zapewnia również takie wyroby jak panele fotowoltaiczne, które pochodzą od renomowanych producentów krajowych oraz europejskich. Gwarantujemy wygodne zakupu, dopasowanie poszczególnych paneli do oczekiwań naszych klientów a jednocześnie zapewniamy naszym klientom również szybki czas realizowania poszczególnych zamówień.  

http://www.soldar.pl

Adres:
Wróblew 33/10
WWW:
Kod:
95-035
E-mail:
biuro@soldar.pl
Miasto:
Ozorków
Telefon:
882 831 100
GPS     N: 51° 57' 47"     E: 19° 17' 28"

Jak dojechać do firmy Soldar?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Metalurgia S.A.

Metalurgia S.A.

Dodano: 23.02.2017
Specjalnością naszej firmy jest realizowanie dla naszych klientów zarówno drutów a także wyrobów z drutów. W naszej firmie posiadamy doświadczenie na rynku a jednocześnie nowoczesny park...
Brak obrazka

Printor

Dodano: 11.06.2014

Nasza firma od wielu lat oferuje klientom szeroki zakres usług w branży elektronicznej. Naszą specjalnością jest montaż powierzchniowy i przewlekany, jednak zajmujemy się też...

Strona Solteam

Solteam

Dodano: 14.03.2016
Firma Solteam działa na rynku usług fotowoltaicznych. Naszą specjalnością jest kompleksowa obsługa tego typu inwestycji i zwiększanie korzyści związanych z pozyskiwaniem energii z...