Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Firmy w kategoriach

 • 2021-05-16

  Czy znasz już nową propozycję firmy liki24.pl? Ibuprom

 • 2021-06-04

  Nowa propozycja firmy iwonapellets.pl Ogrzewanie powietrzem

 • 2021-03-31

  Czy zapoznałeś się już z nową ofertą firmy Kapica? Producent okien

 • 2020-12-19

  Czy zapoznałeś się już z nową ofertą firmy Kapica? Okna PVC

 • 2020-09-24

  Zapoznaj się ofertą firmy Kapica Aluminiowe okna

Moduły fotowoltaiczne od SOLDAR - sprawdź

Strona Soldar

Soldar

Dodano: 31.01.2014
Firma Soldar specjalizuje się w różnego rodzaju inwestycjach związanych z dynamicznie rozwijającym się rynkiem fotowoltaicznym. Naszą specjalnością są różnego rodzaju instalacje, które wykonujemy kompleksowo, od etapu projektowania, aż po oddanie ich do użytku i nieustanne monitorowanie efektów ich działania. Współpracujemy z pojedynczymi klientami, jak i z firmami, oferując rozwiązania o różnych możliwościach, dostosowane do potrzeb naszych kontrahentów. Inwestycja z nami to pewny zysk i gwarancja zadowolenia.

Moduły fotowoltaiczne

Ofertę naszej firmy, przygotowaliśmy z wielką starannością i dbałością o najmniejsze szczegóły. Dlatego dziś klienci mogą korzystać z nowoczesnych rozwiązań, pozwalających na pozyskiwanie energii w tak łatwy i zarazem wygodny dla nich sposób. Z przyjemnością doradzamy naszym klientom, pomagamy dobierać urządzenia, ale i montować je.

Moduły solidnych producentów

W naszej ofercie, klienci dostaną profesjonalne moduły fotowoltaiczne, będące produktami znanych i cenionych producentów. Wyróżniają się wysoką jakością, która podobnie przekłada się na łatwość w pozyskiwaniu energii. Dzięki temu pomagamy klientom w oszczędzaniu.

Oferta: http://www.soldar.pl/oferta/fotowoltaika/

Zalety fotowoltaiki

Coraz bardziej znana fotowoltaika to szansa na tańsze użytkowanie energii. Tym sposobem nasi klienci zyskują energię elektryczną, na skutek przetworzenia energii słonecznej. Choć urządzenia do instalacji solarnej są kosztowne, to jednak w porównaniu do tradycyjnych metod pozyskiwania energii, okazują się zdecydowanie atrakcyjniejsze i korzystne. Dlatego oferujemy tylko profesjonalne urządzenia.
Adres:
Wróblew 33/10
WWW:
Kod:
95-035
E-mail:
biuro@soldar.pl
Miasto:
Ozorków
Telefon:
882 831 100
GPS     N: 51° 57' 47"     E: 19° 17' 28"

Jak dojechać do firmy Soldar?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Solteam

Solteam

Dodano: 14.03.2016
Firma Solteam działa na rynku usług fotowoltaicznych. Naszą specjalnością jest kompleksowa obsługa tego typu inwestycji i zwiększanie korzyści związanych z pozyskiwaniem energii z...
Strona Metalurgia S.A.

Metalurgia S.A.

Dodano: 23.02.2017
Specjalnością naszej firmy jest realizowanie dla naszych klientów zarówno drutów a także wyrobów z drutów. W naszej firmie posiadamy doświadczenie na rynku a jednocześnie nowoczesny park...
Brak obrazka

Printor

Dodano: 11.06.2014

Nasza firma od wielu lat oferuje klientom szeroki zakres usług w branży elektronicznej. Naszą specjalnością jest montaż powierzchniowy i przewlekany, jednak zajmujemy się też...