Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Firmy w kategoriach

Fotowoltaiczne rozwiązania

Strona Soldar

Soldar

Dodano: 31.01.2014
Firma Soldar specjalizuje się w różnego rodzaju inwestycjach związanych z dynamicznie rozwijającym się rynkiem fotowoltaicznym. Naszą specjalnością są różnego rodzaju instalacje, które wykonujemy kompleksowo, od etapu projektowania, aż po oddanie ich do użytku i nieustanne monitorowanie efektów ich działania. Współpracujemy z pojedynczymi klientami, jak i z firmami, oferując rozwiązania o różnych możliwościach, dostosowane do potrzeb naszych kontrahentów. Inwestycja z nami to pewny zysk i gwarancja zadowolenia.

Fotowoltaika

Specjalnością naszej firmy jest realizowanie dla naszych klientów profesjonalnych oraz kompleksowych usług dotyczących wykonywania poszczególnych systemów związanych z pozyskiwaniem energii ze źródeł odnawialnych. 

W naszej firmie zapewniamy naszym klientom wykonanie zarówno wysokiej jakości systemów jak też monitorowanie takich systemów. Posiadamy doświadczenie nas rynku, gdzie od 2007 roku zajmujemy się dziedziną, którą jest fotowoltaika, co znów pozwala nam zapewnić naszym klientom szeroki zakres usług, które są niezbędne przy wykonywaniu poszczególnych systemów fotowoltaicznych. 

W naszej firmie zapewniamy naszym klientom między innymi wykonanie projektów systemów a także realizowanie również po wykonywaniu instalacji serwisowania. Współpracujemy z renomowanymi producentami oraz firmami z rynku fotowoltaicznego zarówno działających na terenie Europy jak też na terenie kraju. 

Gwarantujemy naszym klientom również rzetelne a także terminowe realizowanie poszczególnych usług dla naszych klientów. 

http://www.soldar.pl/fotowoltaika/

Adres:
Wróblew 33/10
WWW:
Kod:
95-035
E-mail:
biuro@soldar.pl
Miasto:
Ozorków
Telefon:
882 831 100
GPS     N: 51° 57' 47"     E: 19° 17' 28"

Jak dojechać do firmy Soldar?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Metalurgia S.A.

Metalurgia S.A.

Dodano: 23.02.2017
Specjalnością naszej firmy jest realizowanie dla naszych klientów zarówno drutów a także wyrobów z drutów. W naszej firmie posiadamy doświadczenie na rynku a jednocześnie nowoczesny park...
Brak obrazka

Printor

Dodano: 11.06.2014

Nasza firma od wielu lat oferuje klientom szeroki zakres usług w branży elektronicznej. Naszą specjalnością jest montaż powierzchniowy i przewlekany, jednak zajmujemy się też...

Strona Solteam

Solteam

Dodano: 14.03.2016
Firma Solteam działa na rynku usług fotowoltaicznych. Naszą specjalnością jest kompleksowa obsługa tego typu inwestycji i zwiększanie korzyści związanych z pozyskiwaniem energii z...