Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Firmy w kategoriach

 • 2021-05-16

  Czy zapoznałeś się już z nową ofertą firmy liki24.pl? Ibuprom

 • 2021-06-04

  Oferta dodana przez firmę iwonapellets.pl Ogrzewanie powietrzem

 • 2021-03-31

  Czy zapoznałeś się już z nową ofertą firmy Kapica? Producent okien

 • 2020-12-19

  Poznaj najnowszą propozycję firmy Kapica Okna PVC

 • 2020-09-24

  Najnowsza propozycja firmy Kapica Aluminiowe okna

Zabieg ONDA DEKA w Select Beauty

Brak obrazka

Dodano:

ONDA Deka

Onda Deka to nowoczesny zabieg, wykorzystujący mikrofale Coolwaves. Pozwalają one na redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz ujędrnienie wybranych partii ciała.

Zabieg Onda Deka jest przeznaczony dla osób zmagających się z pogorszoną jędrnością, nadmiarem trudnej do usunięcia tkanki tłuszczowej i nieestetycznym kształtem sylwetki. Jego działanie jest oparte na trzech aspektach: redukcji uporczywej tkanki tłuszczowej niepodatnej na dietę i tradycyjne ćwiczenia, rozbiciu i zmniejszeniu cellulitu oraz stymulacji produkcji kolagenu, odpowiedzialnego za ujędrnienie i wygładzenie skóry. Efektem zabiegów jest wyraźnie wyszczuplone i gładkie ciało oraz ograniczony cellulit. Pacjenci mogą liczyć na zlikwidowanie nieestetycznych boczków, oponki czy fałdek na plecach i brzuchu.

Najlepsze rezultaty procedury Onda Deka można osiągnąć, decydując się na pełną serię obejmującą 4-6 zabiegów, wykonywanych co 2-3 tygodnie. Są one w pełni bezinwazyjne i niebolesne, łącząc w sobie komfortowy przebieg i doskonałe efekty.

GPS     N: ° ' "     E: ° ' "

Jak dojechać do firmy ?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Słońce w pigułce

Słońce w pigułce

Dodano: 15.07.2015
Witamina D pomaga w pracy mięśni i poprawia funkcjonowanie układu odpornościowego, przez co jest tak ważna dla naszego zdrowia. Dostarczanie jej do organizmu jest bardzo łatwe, mimo tego aż 95%...
Strona Salve Medica

Salve Medica

Dodano: 23.03.2020
Pierwsze gabinety Salve Medica powstały niemalże 30 lat temu. Od tego czasu zespół założycieli i lekarzy cały czas doskonali swoje umiejętności, aby oferować pacjentom usługi najwyższej...
Więcej o firmie: Fizjoterapeuta łódź
Strona Medox

Medox

Dodano: 24.03.2016
Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień znajduje się w atrakcyjnej  podwarszawskiej okolicy. Oferujemy leczenie stacjonarne uzależnień, terapię rodzin. Prowadzimy detoksykację osób...
Strona Diet4you

Diet4you

Dodano: 15.07.2015
Diet4 You to firma, która prowadząc swój sklep online proponuje klientom po pierwsze – konsultację odnośnie tego, czy dieta, którą stosują jest odpowiednia. Po drugie, dietetycy tam...