Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Firmy w kategoriach

Peeling chemiczny z kwasem azelainowym w Select Beauty

Brak obrazka

Dodano:

Azelaic Peel

Każda skóra, a szczególnie ta delikatna, potrzebuje indywidualnego, a zarazem kompleksowego podejścia podczas pielęgnacji. Dla osób posiadających cerę wrażliwą, ze skłonnością do zaczerwienień, trądziku zaskórnikowo-grudkowego bądź trądziku różowatego idealnym rozwiązaniem może okazać się zabieg Azelaic Peel od Dermaquest.

Zabieg polega na peelingu chemicznym twarzy z wykorzystaniem kwasu azelainowego [10%] i kwasu kojowego [5%]. Substancje te charakteryzują się właściwościami depigmentacyjnymi, przeciwzapalnymi i antybakteryjnymi. Korzystnie wpływają też na regulację wydzielania sebum. Formuła wzbogacona jest ponadto witaminą C. Azelaic Peel wykonuje się w serii 6 zabiegów z zachowaniem tygodniowych odstępów.

Zabieg działa delikatnie, lecz skutecznie. Już trzy dni po zastosowaniu widoczne są pierwsze efekty w postaci złuszczania się naskórka. Następnie należy spodziewać się ograniczenia łojotoku i występowania krost, stanów zapalnych oraz zaskórników. Koloryt skóry zostanie wyrównany, a przebarwienia pozapalne staną się mniej widoczne.

GPS     N: ° ' "     E: ° ' "

Jak dojechać do firmy ?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Słońce w pigułce

Słońce w pigułce

Dodano: 15.07.2015
Witamina D pomaga w pracy mięśni i poprawia funkcjonowanie układu odpornościowego, przez co jest tak ważna dla naszego zdrowia. Dostarczanie jej do organizmu jest bardzo łatwe, mimo tego aż 95%...
Strona Diet4you

Diet4you

Dodano: 15.07.2015
Diet4 You to firma, która prowadząc swój sklep online proponuje klientom po pierwsze – konsultację odnośnie tego, czy dieta, którą stosują jest odpowiednia. Po drugie, dietetycy tam...
Strona Vitabuerlecithin

Vitabuerlecithin

Dodano: 19.12.2014
Preparat wzmacniający Vita Buerlecithin przeznaczony jest dla osób starszych i każdego, kto chce poprawić stan swojego organizmu, a w szczególności układu krążenia oraz układy nerwowego. W...
Strona Medox

Medox

Dodano: 24.03.2016
Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień znajduje się w atrakcyjnej  podwarszawskiej okolicy. Oferujemy leczenie stacjonarne uzależnień, terapię rodzin. Prowadzimy detoksykację osób...