Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Samochody

Brak obrazka

Krotoski-Cichy

Dodano: 07.01.2014
Krotoski-Cichy to pewny i sprawdzony partner w motoryzacji. Specjalizujemy się w sprzedaży nowych i używanych aut. Posiadamy 19 autoryzowanych salonów samochodowych marek Volkswagen, Audi, a także Skody i Opla. Co więcej, oferujemy również profesjonalny serwis, a nawet naprawę aut powypadkowych. W naszej ofercie znajdziecie cały szereg usług, które sprawią, że dzięki nam nie będziecie musieli szukać innych firm, które w jakikolwiek sposób będą potrzebne w procesie eksploatacji samochodu. Serdecznie zapraszamy również firmy.
Więcej o firmie: Dealer aut
Strona Landcar

Landcar

Dodano: 10.04.2017
Posiadamy doświadczenie w naszej firmie w ramach obsługiwania klientów przy sprzedaży samochodów markowych modeli Kia. Jednocześnie nasza firma jest w stanie zapewnić zarówno klientom firmowym a także indywidualnym profesjonalne oraz kompleksowe usługi na każdym etapie obsługi. Nasza firma jest w stanie zapewnić naszym  klientom również wykonanie poszczególnych usług w ramach obsługiwania likwidowania szkód czy też naprawy samochodów. Nasza firma oferuje również obsługiwanie klientów firmowych w zakresie obsługi flot samochodowych.   
Brak obrazka

Syguła

Dodano: 05.01.2016
Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku motoryzacyjnym pozwala nam zapewnić naszym klientom wysokiej jakości usługi związane z przeglądami technicznymi pojazdami oraz serwisowaniem wszystkich marek samochodów. Jesteśmy autoryzowanymi przedstawicielami takich producentów, jak Hyundai oraz Citroen oferując pojazdy tych marek. Posiadamy również zespół doskonale wykwalifikowanych oraz doświadczonych pracowników, co pozwala nam zapewnić wysokiej jakości usługi serwisowania w naszej autoryzowanej stacji diagnostycznej.