Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Firmy w kategoriach

Salvemedica.pl - Fizjoterapeuta w łodzi!

Strona Salve Medica

Salve Medica

Dodano: 23.03.2020
Pierwsze gabinety Salve Medica powstały niemalże 30 lat temu. Od tego czasu zespół założycieli i lekarzy cały czas doskonali swoje umiejętności, aby oferować pacjentom usługi najwyższej jakości. Po wygodnej rejestracji online, można skorzystać z wielu dziedzin medycyny, w przychodniach na terenie Warszawy i Łodzi. Każda z placówek jest wyposażona w nowoczesny sprzęt diagnostyczny, a na ich terenie można także skorzystać z oferty medycyny turystycznej i estetycznej. Salve Medica w dużej mierze skupia się na pomocy w planowaniu rodziny, dlatego wśród specjalistów można znaleźć również lekarzy dbających bezpośrednio o płciowe zdrowie mężczyzn i kobiet. 
Więcej o firmie: Fizjoterapeuta łódź

Fizjoterapeuta łódź

Urazy i operacje często skutkują pogorszeniem kondycji, sprawności fizycznej i, co gorsza, przeciążeniami oraz utrudniającymi funkcjonowanie zespołami bólowymi. Takie dolegliwości dopadają wszystkich, bez względu na wiek czy styl życia, jednak w szczególny sposób dotykają sportowców, zarówno amatorów, jak i zawodowców, dla których aktywność ruchowa jest nieodzownym elementem codzienności. Dlatego tak ważnym jest w ich wypadku aby jak najszybciej poddać się fachowej rehabilitacji, która zaowocuje szybkim powrotem do pełni formy.

Nieinwazyjne metody

Ogromną zaletą fizjoterapii jest stosowanie w pełni naturalnych, nieinwazyjnych metod działania opartych na różnych formach energii fizycznej. Są to między innymi terapia ruchem, bodźcami termicznymi, kinetycznymi, czy mechanicznymi. Co ważne, mimo że dla wielu osób terminy te mogą brzmieć nieco egzotycznie, właściwie dobrana do potrzeb danego pacjenta terapia może przynieść wręcz spektakularne efekty.

Szybka reakcja

Aby jednak fizjoterapia przyniosła szybkie efekty, kluczowa jest szybka reakcja ze strony chorego. Nie ma sensu czekanie „aż samo minie” i, co gorsza, maskowanie objawów środkami przeciwbólowymi. Takie postępowanie w najlepszym wypadku znacznie wydłuży rehabilitację, a w najgorszym... uniemożliwi pełen powrót do zdrowia, a w przyszłości może doprowadzić do rozwinięcia się poważnych chorób zwyrodnieniowych.

Efektywna współpraca

Dla powodzenia rehabilitacji kluczowa jest współpraca fizjoterapeuty z pacjentem. Powinna być ona oparta na zaufaniu i zaangażowaniu. Co niemniej istotne, chory powinien wkładać w terapię niemniej wysiłku niż specjalista. Często się bowiem zdarza, że dostaje szereg zaleceń i ćwiczeń, które powinien samodzielnie wykonywać w domu. I choć taka forma działania może się wydawać na pierwszy rzut oka uciążliwa, to, realizowana konsekwentnie, może przynieść naprawdę spektakularne efekty.

W domu, w przychodni, w gabinecie

Ogromną zaletą rehabilitacji jest możliwość poddania się jej w dowolnym miejscu. Fizjoterapeuci przyjmują zarówno w gabinetach, przychodniach, szpitalach, jak i odbywają wizyty domowe u pacjentów. Tę ostatnią opcję szczególnie docenią osoby, których schorzenia uniemożliwiają, albo znacznie utrudniają sprawne przemieszczanie się.

Nie tylko dla sportowców

Choć tematem tego tekstu było przede wszystkim zastosowanie fizjoterapii w leczeniu urazów sportowych, to to nie wyczerpuje jej możliwości. Jej metody wspaniale sprawdzają się również w rehabilitacji pooperacyjnej, po uszkodzeniach nerwów obwodowych, u osób po udarze mózgu, a nawet u kobiet w ciąży. Po więcej informacji warto udać się pod ten adres: https://salvemedica.pl/rehabilitacja-medyczna-fizjoterapia
Salve Medica
Adres:
Szparagowa 10
WWW:
Kod:
91-211
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 254 64 00
Centrum medyczne, Ginekolog
GPS     N: 51° 48' 19"     E: 19° 22' 41"

Jak dojechać do firmy Salve Medica?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

e-skleportopedyczny.pl

Dodano: 15.09.2016
Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego sklepu internetowego, w którym znaleźć można wysokiej jakości produkty ortopedyczne, rehabilitacyjne, profilaktyczne, sprzęt medyczny i środki...
Brak obrazka

Amol

Dodano: 21.05.2014
Lek ziołowy Amol to receptura o ponad stuletniej tradycji, kiedy to zakon karmelitański zaczął produkować na własne potrzeby ten specyfik. Dzisiaj Amol dalej posiada ten sam skład w eleganckiej...
Strona Dentway

Dentway

Dodano: 30.09.2015
Oferujemy niezwykle skuteczne pasty wybielające a także paski do zębów z silnym efektem wybielania. Dzięki nam twoje zęby zmienią się nie do poznania – będą piękne oraz białe. Nasze...
Strona Aspasja

Aspasja

Dodano: 02.01.2016