Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Firmy w kategoriach

Salvemedica.pl - Fizjoterapeuta w łodzi!

Strona Salve Medica

Salve Medica

Dodano: 23.03.2020
Pierwsze gabinety Salve Medica powstały niemalże 30 lat temu. Od tego czasu zespół założycieli i lekarzy cały czas doskonali swoje umiejętności, aby oferować pacjentom usługi najwyższej jakości. Po wygodnej rejestracji online, można skorzystać z wielu dziedzin medycyny, w przychodniach na terenie Warszawy i Łodzi. Każda z placówek jest wyposażona w nowoczesny sprzęt diagnostyczny, a na ich terenie można także skorzystać z oferty medycyny turystycznej i estetycznej. Salve Medica w dużej mierze skupia się na pomocy w planowaniu rodziny, dlatego wśród specjalistów można znaleźć również lekarzy dbających bezpośrednio o płciowe zdrowie mężczyzn i kobiet. 
Więcej o firmie: Fizjoterapeuta łódź

Fizjoterapeuta łódź

Urazy i operacje często skutkują pogorszeniem kondycji, sprawności fizycznej i, co gorsza, przeciążeniami oraz utrudniającymi funkcjonowanie zespołami bólowymi. Takie dolegliwości dopadają wszystkich, bez względu na wiek czy styl życia, jednak w szczególny sposób dotykają sportowców, zarówno amatorów, jak i zawodowców, dla których aktywność ruchowa jest nieodzownym elementem codzienności. Dlatego tak ważnym jest w ich wypadku aby jak najszybciej poddać się fachowej rehabilitacji, która zaowocuje szybkim powrotem do pełni formy.

Nieinwazyjne metody

Ogromną zaletą fizjoterapii jest stosowanie w pełni naturalnych, nieinwazyjnych metod działania opartych na różnych formach energii fizycznej. Są to między innymi terapia ruchem, bodźcami termicznymi, kinetycznymi, czy mechanicznymi. Co ważne, mimo że dla wielu osób terminy te mogą brzmieć nieco egzotycznie, właściwie dobrana do potrzeb danego pacjenta terapia może przynieść wręcz spektakularne efekty.

Szybka reakcja

Aby jednak fizjoterapia przyniosła szybkie efekty, kluczowa jest szybka reakcja ze strony chorego. Nie ma sensu czekanie „aż samo minie” i, co gorsza, maskowanie objawów środkami przeciwbólowymi. Takie postępowanie w najlepszym wypadku znacznie wydłuży rehabilitację, a w najgorszym... uniemożliwi pełen powrót do zdrowia, a w przyszłości może doprowadzić do rozwinięcia się poważnych chorób zwyrodnieniowych.

Efektywna współpraca

Dla powodzenia rehabilitacji kluczowa jest współpraca fizjoterapeuty z pacjentem. Powinna być ona oparta na zaufaniu i zaangażowaniu. Co niemniej istotne, chory powinien wkładać w terapię niemniej wysiłku niż specjalista. Często się bowiem zdarza, że dostaje szereg zaleceń i ćwiczeń, które powinien samodzielnie wykonywać w domu. I choć taka forma działania może się wydawać na pierwszy rzut oka uciążliwa, to, realizowana konsekwentnie, może przynieść naprawdę spektakularne efekty.

W domu, w przychodni, w gabinecie

Ogromną zaletą rehabilitacji jest możliwość poddania się jej w dowolnym miejscu. Fizjoterapeuci przyjmują zarówno w gabinetach, przychodniach, szpitalach, jak i odbywają wizyty domowe u pacjentów. Tę ostatnią opcję szczególnie docenią osoby, których schorzenia uniemożliwiają, albo znacznie utrudniają sprawne przemieszczanie się.

Nie tylko dla sportowców

Choć tematem tego tekstu było przede wszystkim zastosowanie fizjoterapii w leczeniu urazów sportowych, to to nie wyczerpuje jej możliwości. Jej metody wspaniale sprawdzają się również w rehabilitacji pooperacyjnej, po uszkodzeniach nerwów obwodowych, u osób po udarze mózgu, a nawet u kobiet w ciąży. Po więcej informacji warto udać się pod ten adres: https://salvemedica.pl/rehabilitacja-medyczna-fizjoterapia
Salve Medica
Adres:
Szparagowa 10
WWW:
Kod:
91-211
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 254 64 00
Centrum medyczne, Ginekolog
GPS     N: 51° 48' 19"     E: 19° 22' 41"

Jak dojechać do firmy Salve Medica?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Słońce w pigułce

Słońce w pigułce

Dodano: 15.07.2015
Witamina D pomaga w pracy mięśni i poprawia funkcjonowanie układu odpornościowego, przez co jest tak ważna dla naszego zdrowia. Dostarczanie jej do organizmu jest bardzo łatwe, mimo tego aż 95%...
Strona Vitabuerlecithin

Vitabuerlecithin

Dodano: 19.12.2014
Preparat wzmacniający Vita Buerlecithin przeznaczony jest dla osób starszych i każdego, kto chce poprawić stan swojego organizmu, a w szczególności układu krążenia oraz układy nerwowego. W...
Strona Benzacne

Benzacne

Dodano: 27.07.2015
Idealne wspomaganie leczenia dermatologicznego zapewnione jest dzięki żelowi Benzacne, który wyprodukowała firma Takeda Pharma Sp. z o.o. Żel ten świetnie nadaje się do codziennego użytku, a...
Strona Medox

Medox

Dodano: 24.03.2016
Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień znajduje się w atrakcyjnej  podwarszawskiej okolicy. Oferujemy leczenie stacjonarne uzależnień, terapię rodzin. Prowadzimy detoksykację osób...