Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Firmy w kategoriach

Reverso - kompleksowe usługi mycia dachu

Strona Reverso

Reverso

Dodano: 14.02.2015
Łódzkie przedsiębiorstwo Reverso działa na rynku już cała dekadę, a wypracowane przez ten okres doświadczenia w wykonywaniu zadań na wysokościach pozwoliły nie tylko udoskonalić metody pracy, ale też dzięki analizie rynku rozszerzyć ofertę wykonywanych zleceń o wiele zadań specjalnych. Dzięki opanowaniu do perfekcji technik linowych pracownicy są w stanie podołać zadaniom nawet w takich miejscach, do których nie dotrze wysięgnik podnośnika czy rusztowanie. Profesjonalizm poparty doświadczeniem to gwarancja solidnie wykonanych zleceń i satysfakcji klienta.
Więcej o firmie: Mycie dachów, Mycie okien

Mycie dachów

Dach jest jedną z większych powierzchni zewnętrznych domów. Jeśli więc ktoś chce utrzymywać swój dom w czystości, to nie powinien zapominać o dbaniu także i o niego. Solidne wyczyszczenie znajdującego się dość wysoko dachu nie jest jednak zadaniem łatwym, jeśli nie posiada się odpowiedniego wyposażenia. Warto więc skorzystać z usług firmy Reverso. 

Oferuje ona profesjonalne mycie dachów z użyciem sprzętu do wspinaczki, który pozwoli na czyszczenie nawet najbardziej stromego zadaszenia. Specjaliści z tej firmy dzięki wykorzystaniu myjki ciśnieniowej, biodegradowalnych środków czyszczących oraz wspomnianego już wcześniej sprzętu alpinistycznego umyją każdy dach bardzo solidnie, ale także w naprawdę krótkim czasie. 

Na stronie internetowej reverso.com.pl znaleźć można więcej szczegółów oferty mycia dachów, a także wykonania innych prac wysokościowych. Serdecznie zachęcamy do zainteresowania się ofertą firmy Reverso. Ich pracownicy znają się na swoim fachu, a ilość zadowolonych klientów jest gwarancją solidności firmy.
Adres:
Żeromskiego 44
WWW:
Kod:
90-626
E-mail:
zapytanie@reverso.com.pl
Miasto:
Łódź
Tel. kom.:
601535362
GPS     N: 51° 46' 1"     E: 19° 26' 48"

Jak dojechać do firmy Reverso?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

www.gufisklep.pl

Dodano: 01.01.2017
Dostarczamy naszym klientom wyroby z rynku obuwia, na którym jesteśmy w stanie zapewnić produkty, które są wykonane z najwyższej jakości materiałów a jednocześnie w sposób, który pozwala...
Strona Gazetomania

Gazetomania

Dodano: 13.08.2017
Na stronie gazetomania znajdziemy idealny prezent dla każdej mamy. Warto wyobrazić sobie minę mamy, kiedy będzie czytać te piękne i tak pozytywne słowa o sobie. Z takiego prezentu nie sposób...
Brak obrazka

360shots

Dodano: 21.05.2015
W naszej ofercie wyróżniają się prezentacje produktów w wersji 360, kreatywne packshoty 2d, a także profesjonalnie zmontowane filmy reklamowe. Wszystkie fotografie produktów wykonujemy bardzo...
Więcej o firmie: Fotografia odzieży
Strona HYPROTECH Polska

HYPROTECH Polska

Dodano: 17.06.2015

Specjalizujemy się w dystrybuowaniu zarówno urządzeń jaki niezbędnych w urządzeniach do identyfikowania produktów. Posiadamy urządzenia niezbędne w przedsiębiorstwach z wszelkiego rodzaju...