Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Rajstopy

Strona Wamatex

Wamatex

Dodano: 01.02.2017
Dzianiny z Wamatexu na rynku można znaleźć już od około 20 lat. Tak długi okres pozwolił nie tylko udoskonalić produkcję, ale też rozszerzyć ją z niewielkiej oferty do dziesiątek propozycji wzorniczych, kolorystycznych i gramaturowych, a nawet do gotowych tekstyliów z branży pościelowej. Wamatex to firma z tradycjami, solidna, stale dbająca o rozwój. Systematycznie zatrudnia nowych pracowników i unowocześnia park maszynowy. O jakości wyrobów z pewnością świadczą liczne certyfikaty, wśród których dominuje europejski certyfikat jakości.
Więcej o firmie: Dzianiny, Tkaniny meblowe