Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Firmy w kategoriach

Materace przeciwodleżynowe firmy Radmar

Brak obrazka

e-skleportopedyczny.pl

Dodano: 15.09.2016
Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego sklepu internetowego, w którym znaleźć można wysokiej jakości produkty ortopedyczne, rehabilitacyjne, profilaktyczne, sprzęt medyczny i środki pomocnicze oraz sanitarne w przystępnych cenach. Współpracujemy ze znanymi i cenionymi producentami, dystrybutorami, importerami, którzy dostarczają najwyższej jakości produktów. Ze wszystkimi naszymi produktami ortopedycznymi, rehabilitacyjnymi, profilaktycznymi można zapoznać się na stronie internetowej sklepu.

materace przeciwodleżynowe

Przeprowadzono bardzo wiele badań naukowych, które potwierdziły, że najlepszą metodą walki z powstawaniem odleżyn jest zastosowanie zmiennego ciśnienia w materacach.

http://e-skleportopedyczny.pl/kategoria-produktu/rehabilitacja/materace-poduszki-przeciwodlezynowe/Materac przeciwodleżynowy niweluje ucisk ciała przez jego rozkład na większą powierzchnię lub poprzez zmianę punktów podparcia, która następuje cyklicznie. Dzięki temu wytworzone zostają warunki jak najbardziej zbliżone do naturalnych, które imitują swobodny sen lub odpoczynek w pozycji leżącej, uniemożliwiający powstawanie odleżyn.

Chorzy, którzy mają ograniczone możliwości ruchowe lub ci, którzy pozostają całkowicie unieruchomieni, są w szczególny sposób narażeni na powstawanie odleżyn. Poprzez pozostawanie przez długi okres czasu w tej samej pozycji następuje długotrwały ucisk tkanek miękkich do kości poszczególnych części ciała, co w konsekwencji prowadzi do powstawania odleżyn.

Bez odpowiedniego materaca, który takim powikłaniom zapobiega, chorzy nie mają szans na bezproblemowe dojście do siebie, bowiem jeżeli ciało nie jest w stanie samo zmieniać pozycji, ucisk musi być zmieniany mechanicznie przez podłoże, na którym ono leży. Tu z pomocą przychodzą proponowane przez naszą firmę materace przeciwodleżynowe.
Adres:
ul. Dąbrowskiego 18A
WWW:
Kod:
14-200
Miasto:
Iława
Tel. kom.:
570-930-111
GPS     N: 53° 36' 3"     E: 19° 33' 46"

Jak dojechać do firmy e-skleportopedyczny.pl?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Benzacne

Benzacne

Dodano: 27.07.2015
Idealne wspomaganie leczenia dermatologicznego zapewnione jest dzięki żelowi Benzacne, który wyprodukowała firma Takeda Pharma Sp. z o.o. Żel ten świetnie nadaje się do codziennego użytku, a...
Strona Diet4you

Diet4you

Dodano: 15.07.2015
Diet4 You to firma, która prowadząc swój sklep online proponuje klientom po pierwsze – konsultację odnośnie tego, czy dieta, którą stosują jest odpowiednia. Po drugie, dietetycy tam...
Strona Aspasja

Aspasja

Dodano: 02.01.2016
 
Brak obrazka

Amol

Dodano: 21.05.2014
Lek ziołowy Amol to receptura o ponad stuletniej tradycji, kiedy to zakon karmelitański zaczął produkować na własne potrzeby ten specyfik. Dzisiaj Amol dalej posiada ten sam skład w eleganckiej...