Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Firmy w kategoriach

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień marki Medox

Strona Medox

Medox

Dodano: 24.03.2016
Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień znajduje się w atrakcyjnej  podwarszawskiej okolicy. Oferujemy leczenie stacjonarne uzależnień, terapię rodzin. Prowadzimy detoksykację osób uzależnionych od alkoholu (odtrucie alkoholowe, detoks), narkotyków, leków, benzodiazepin, nasennych. Zajmujemy się diagnozowaniem i leczeniem. Korzystamy z usług najwybitniejszych specjalistów w tej dziedzinie w kraju. Po opuszczeniu szpitala nasi pacjenci pozostają w stałym kontakcie ze swoim lekarzem. Znajdziesz nas na www. medox.org.pl.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień

Leczymy wszelkie formy uzależnień w sposób kompleksowy. Diagnozowanie i leczenie prowadzone w ośrodku NZOZ Medox pod Warszawą obejmuje: alkoholowe zespoły abstynencyjne, detoks narkotykowy oraz wszystkie schorzenia współistniejące.

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień jest zlokalizowany w atrakcyjnej miejscowości, zalesionej, spokojnej okolicy. Prowadzimy leczenie stacjonarne, pacjenci korzystają z wygodnych jednoosobowych pokoi z łazienką.

Ponadto do dyspozycji jest sala rekreacyjna, solarium, sauna i poradnia dietetyczna. Zarówno alkoholizm, jak i narkomania czy lekomania wymagają leczenia holistycznego, to choroby ciała i duszy. Prowadzimy terapię indywidualną i grupową. Z terapii psychologicznej mogą korzystać również rodziny.

Zespół lekarski jest złożony ze specjalistów wysokiej klasy, z wieloletnim doświadczeniem. PO wyjściu ze szpitala pacjenci nadal utrzymują kontakt ze swoim lekarzem prowadzącym. Jeśli nie umiesz poradzić sobie z codziennością, chcesz wiedzieć na temat leczenia w ośrodku Medox szukaj nas na www.medox.org.pl.

Medox
Adres:
Nowy Modlin 43
WWW:
Kod:
05-180
Miasto:
Pomiechówek
Telefon:
22 785 58 62
Prywatna klinika
GPS     N: 20° 42' 14"     E: 52° 27' 28"

Jak dojechać do firmy Medox?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Salve Medica

Salve Medica

Dodano: 23.03.2020
Pierwsze gabinety Salve Medica powstały niemalże 30 lat temu. Od tego czasu zespół założycieli i lekarzy cały czas doskonali swoje umiejętności, aby oferować pacjentom usługi najwyższej...
Więcej o firmie: Fizjoterapeuta łódź
Strona Dentway

Dentway

Dodano: 30.09.2015
Oferujemy niezwykle skuteczne pasty wybielające a także paski do zębów z silnym efektem wybielania. Dzięki nam twoje zęby zmienią się nie do poznania – będą piękne oraz białe. Nasze...
Brak obrazka

Amol

Dodano: 21.05.2014
Lek ziołowy Amol to receptura o ponad stuletniej tradycji, kiedy to zakon karmelitański zaczął produkować na własne potrzeby ten specyfik. Dzisiaj Amol dalej posiada ten sam skład w eleganckiej...
Strona Aspasja

Aspasja

Dodano: 02.01.2016