Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Firmy w kategoriach

 • 2021-05-16

  Czy zapoznałeś się już z nową ofertą firmy liki24.pl? Ibuprom

 • 2021-06-04

  Najnowsza propozycja firmy iwonapellets.pl Ogrzewanie powietrzem

 • 2021-03-31

  Czy znasz już nową propozycję firmy Kapica? Producent okien

 • 2020-12-19

  Najnowsza oferta firmy Kapica Okna PVC

 • 2020-09-24

  Fascynująca oferta firmy Kapica Aluminiowe okna

Prawidłowa norma witaminy D - Słońce w pigułce

Strona Słońce w pigułce

Słońce w pigułce

Dodano: 15.07.2015
Witamina D pomaga w pracy mięśni i poprawia funkcjonowanie układu odpornościowego, przez co jest tak ważna dla naszego zdrowia. Dostarczanie jej do organizmu jest bardzo łatwe, mimo tego aż 95% ludzi ma niedobór witaminy D. Latem dostarczana jest ona sama dzięki słońcu. Promienie słoneczne wpływają pozytywnie na produkcję tej witaminy i juz po 15 minutach na słońcu otrzymamy dużą jej dawkę. W okresie zimowym bardzo łatwym sposobem na dostarczenie witaminy D jest suplementacja VITA buer D3, ponieważ w jednej kapsułce zawarta jest dzienna dawka tej witaminy.

Norma witaminy D

Mówimy, że trzeba jeść warzywa i owoce, bo mają witaminy, ale witamina D zawarta jest głównie w rybach, których nie jemy tak dużo, a jak pokazują badania niedobór witaminy D dotyczy coraz większej grupy osób. Nie da się ukryć, że jest to duży problem naszego społeczeństwa. Apeluje o tym strona sloncewpigulce.Pl, która zachęca ludzi do sprawdzania normy witaminy D. Musimy wiedzieć, że jeśli chodzi o temat witamina D -norma pytań o jej poziom jest coraz więcej, a problemy społeczeństwa wcale nie maleją.

Dlaczego witamina D jest ważna

Nie da się ukryć, że jest to bardzo ważny aspekt, na który należy zwrócić szczególną uwagę. Jeśli chcemy zachować zdrowie przez długie lata musimy zadbać o każdy aspekt, również o poziom witaminy D, która jest ważna dla naszego układu kostnego. Niedobór tej witaminy może pojawiać się w naprawdę nieprzyjemne sposób. Zaczyna się banalnie od biegunki, a kończy na problemach ze wzrokiem, dziąsłami, czy też układem kostno-mięśniowym. Rodzice dbają oto, żeby zapewnić swoim dzieciom odpowiednią dawkę witaminy D, my też powinniśmy oto zadbać.

Słońce w pigułce
Adres:
Al. Jerozolimskie 146A
WWW:
Kod:
02-305
Miasto:
Warszawa
Telefon:
+48 22 608 13 00

Jak dojechać do firmy Słońce w pigułce?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Dentway

Dentway

Dodano: 30.09.2015
Oferujemy niezwykle skuteczne pasty wybielające a także paski do zębów z silnym efektem wybielania. Dzięki nam twoje zęby zmienią się nie do poznania – będą piękne oraz białe. Nasze...
Brak obrazka

Amol

Dodano: 21.05.2014
Lek ziołowy Amol to receptura o ponad stuletniej tradycji, kiedy to zakon karmelitański zaczął produkować na własne potrzeby ten specyfik. Dzisiaj Amol dalej posiada ten sam skład w eleganckiej...
Strona Medox

Medox

Dodano: 24.03.2016
Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień znajduje się w atrakcyjnej  podwarszawskiej okolicy. Oferujemy leczenie stacjonarne uzależnień, terapię rodzin. Prowadzimy detoksykację osób...
Brak obrazka

e-skleportopedyczny.pl

Dodano: 15.09.2016
Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego sklepu internetowego, w którym znaleźć można wysokiej jakości produkty ortopedyczne, rehabilitacyjne, profilaktyczne, sprzęt medyczny i środki...