Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Prace wysokościowe

Strona Reverso

Reverso

Dodano: 14.02.2015
Łódzkie przedsiębiorstwo Reverso działa na rynku już cała dekadę, a wypracowane przez ten okres doświadczenia w wykonywaniu zadań na wysokościach pozwoliły nie tylko udoskonalić metody pracy, ale też dzięki analizie rynku rozszerzyć ofertę wykonywanych zleceń o wiele zadań specjalnych. Dzięki opanowaniu do perfekcji technik linowych pracownicy są w stanie podołać zadaniom nawet w takich miejscach, do których nie dotrze wysięgnik podnośnika czy rusztowanie. Profesjonalizm poparty doświadczeniem to gwarancja solidnie wykonanych zleceń i satysfakcji klienta.
Więcej o firmie: Mycie dachów, Mycie okien