Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Firmy w kategoriach

Atrakcyjne akcesoria kąpielowe dla dzieci

Strona OKT kids

OKT kids

Dodano: 19.01.2014

Jeśli potrzebujecie wanienki, fotelika czy też innych akcesoriów dziecięcych, to z pewnością znajdują się one w ofercie OKT kids. Nasze przedsiębiorstwo OKT kids to dość młoda marka, która jest wynikiem konglomeratu cenionych firm funkcjonujących na rynku tworzyw sztucznych i w branży produktów dla dzieci. W naszej bogatej ofercie można spotkać na mnóstwo artykułów stworzonych w trzech wersjach produkcyjnych. Wszystkie produkty charakteryzują się wielobarwnością i mnogością wzorów, co z pewnością zadowoli Wasze pociechy.

Wanienki do kąpieli

Przedsiębiorstwo OKT kids to dość nowa marka, która powstała w wyniku scalenia silnych przedsiębiorstw funkcjonujących na rynku już od wielu lat. Korzystamy z ogromnego doświadczenia firmy OKT w produkcji tworzyw sztucznych, aby wytwarzać wysokiej jakości akcesoria dla najmłodszych. Wanienki do kąpieli, które znajdują się u nas posiadają specjalnie sprofilowane kształty za przyczyną których szkrab nie jest narażony na problemy. Za to opiekun posiada prostsze zadanie w chwili mycia.

Te wanienki w kąpieli gwarantują rzeczywisty komfort a poza tym bezpieczeństwo. Ponadto, gwarantują użyteczny wygląd i bardzo duży poziom solidności. Do zdobycia są w rozmaitych dla odmiennych potrzeb. OKT kids oferuje rodzicom najwyższej jakości wanienki do kąpieli, które niechybnie okażą się decydującą pomocą w momencie kąpania naszej pociechy. Wanny stworzone są z najlepszego materiału syntetycznego. Nasze artykuły to także pewność co do kuszących cen i ogromnej satysfakcji. Postawcie na nas, a gwarantujemy, że nie będziecie rozczarowani.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej, gdzie znajduje się nasza oferta wanienek do kąpieli.

OKT Polska Sp. z.o.o
Adres:
Mokra 3
WWW:
Kod:
85-810
E-mail:
info@okt-kids.pl
Miasto:
Bydgoszcz
Telefon:
52 360 45 08
Fax:
52 360 45 06
Sklep z artykułami dla niemowląt, akcesoria dziecięce
GPS     N: 53° 6' 47"     E: 18° 4' 3"

Jak dojechać do firmy OKT kids?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Posterclub

Posterclub

Dodano: 08.06.2016
Prowadzimy działalność od lat, dzięki czemu doświadczenie pozwala nam kierować do swoich klientów ofertę, jaką obecnie dysponujemy. Zapewniamy wykonanie solidnych ram aluminiowych i...
Brak obrazka

www.gufisklep.pl

Dodano: 01.01.2017
Dostarczamy naszym klientom wyroby z rynku obuwia, na którym jesteśmy w stanie zapewnić produkty, które są wykonane z najwyższej jakości materiałów a jednocześnie w sposób, który pozwala...
Strona Reverso

Reverso

Dodano: 14.02.2015
Łódzkie przedsiębiorstwo Reverso działa na rynku już cała dekadę, a wypracowane przez ten okres doświadczenia w wykonywaniu zadań na wysokościach pozwoliły nie tylko udoskonalić metody...
Więcej o firmie: Mycie dachów, Mycie okien
Strona Gazetomania

Gazetomania

Dodano: 13.08.2017
Na stronie gazetomania znajdziemy idealny prezent dla każdej mamy. Warto wyobrazić sobie minę mamy, kiedy będzie czytać te piękne i tak pozytywne słowa o sobie. Z takiego prezentu nie sposób...