Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Firmy w kategoriach

Bogata oferta produktów dziecięcych jednego z najlepszych producentów w kraju

Strona OKT kids

OKT kids

Dodano: 19.01.2014

Jeśli potrzebujecie wanienki, fotelika czy też innych akcesoriów dziecięcych, to z pewnością znajdują się one w ofercie OKT kids. Nasze przedsiębiorstwo OKT kids to dość młoda marka, która jest wynikiem konglomeratu cenionych firm funkcjonujących na rynku tworzyw sztucznych i w branży produktów dla dzieci. W naszej bogatej ofercie można spotkać na mnóstwo artykułów stworzonych w trzech wersjach produkcyjnych. Wszystkie produkty charakteryzują się wielobarwnością i mnogością wzorów, co z pewnością zadowoli Wasze pociechy.

Oferta akcesoriów dla dzieci

Szukając odpowiednich akcesoriów dla malucha, warto odwiedzić firmę okt-kids.pl i przejrzeć bogatą ofertę cenionych, atestowanych produktów. Producent akcesoriów dziecięcych tworzy dla klientów, nawet najbardziej wymagających, efektowne, kolorowe, a przede wszystkim wygodne, trwałe i bezpieczne rzeczy, które pomogą maluchom odkrywać świat i stawać się samodzielnymi z dnia na dzień.

Wszystkie produkty znajdujące się w ofercie firmy okt-kids.pl zasługują na szczególną uwagę. Każdy rodzic zauważy, że producent akcesoriów dziecięcych przykłada szczególną wagę do bezpieczeństwa dziecka, ale także stara się, by produkty dla maluchów bawiły, uczyły i zachęcały dzieci do stawiania czoła wielkim wyzwaniom. W dzisiejszych czasach trudno sobie wyobrazić dorastanie malucha bez wanienki do kąpieli, nocnika czy nakładki sedesowej, a także przewijaka czy maty.

Na potrzeby firmy okt-kids.pl zostały stworzone wyjątkowe postacie- zwierzaki, których podobizny zdobią akcesoria z konkretnych serii, np. hippo. Ciekawa grafika, motywy zabawnych zwierząt oraz bogata kolorystyka pozwalają na dobranie odpowiednich produktów do wystroju pokoju malucha. Pełna oferta dostępna jest pod adresem strony internetowej marki OKT kids: http://www.okt-kids.pl.

OKT Polska Sp. z.o.o
Adres:
Mokra 3
WWW:
Kod:
85-810
E-mail:
info@okt-kids.pl
Miasto:
Bydgoszcz
Telefon:
52 360 45 08
Fax:
52 360 45 06
Sklep z artykułami dla niemowląt, akcesoria dziecięce
GPS     N: 53° 6' 47"     E: 18° 4' 3"

Jak dojechać do firmy OKT kids?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Eujuicers

Eujuicers

Dodano: 31.12.2015
W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę, wysokiej jakości wyciskarek oraz sokowirówek. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku pozwala nam zapewnić naszym klientom najlepsze urządzenia...
Więcej o firmie: Wyciskarka do soku, Sokowirówki
Strona Inwemer System

Inwemer System

Dodano: 16.06.2016
Nie wszystkim firmom opłaca się zatrudnianie pracowników na pełny etat tylko dlatego, że w konkretnym momencie jest coś do zrobienia. Zaobserwowanie danej sytuacji dało początek istnienia...
Strona Gazetomania

Gazetomania

Dodano: 13.08.2017
Na stronie gazetomania znajdziemy idealny prezent dla każdej mamy. Warto wyobrazić sobie minę mamy, kiedy będzie czytać te piękne i tak pozytywne słowa o sobie. Z takiego prezentu nie sposób...
Strona Inwemer Oddziały

Inwemer Oddziały

Dodano: 06.12.2015
Nasza firma specjalizuje się w realizowaniu spersonalizowanych oraz dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów usług. Zapewniamy kompleksową obsługę dla firm na terenie całego...