Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Firmy w kategoriach

 • 2021-05-16

  Najnowsza oferta firmy liki24.pl Ibuprom

 • 2021-06-04

  Czy zapoznałeś się już z nową ofertą firmy iwonapellets.pl? Ogrzewanie powietrzem

 • 2021-03-31

  Najnowsza propozycja firmy Kapica Producent okien

 • 2020-12-19

  Czy zapoznałeś się już z nową ofertą firmy Kapica? Okna PVC

 • 2020-09-24

  Nowa propozycja firmy Kapica Aluminiowe okna

Najlepsza oferta akcesoriów dziecięcych OKT kids

Strona OKT kids

OKT kids

Dodano: 19.01.2014

Jeśli potrzebujecie wanienki, fotelika czy też innych akcesoriów dziecięcych, to z pewnością znajdują się one w ofercie OKT kids. Nasze przedsiębiorstwo OKT kids to dość młoda marka, która jest wynikiem konglomeratu cenionych firm funkcjonujących na rynku tworzyw sztucznych i w branży produktów dla dzieci. W naszej bogatej ofercie można spotkać na mnóstwo artykułów stworzonych w trzech wersjach produkcyjnych. Wszystkie produkty charakteryzują się wielobarwnością i mnogością wzorów, co z pewnością zadowoli Wasze pociechy.

Nocniki dla dzieci

Artykuły dla dzieci to spectrum działań spółki OKT kids, która trudni się ich produkcją, a także handlem. Bogate doświadczenie w branży, gwarantuje naszym klientom świetną jakość towarów i satysfakcję z zakupów. Jeśli potrzebujecie nocników, czy innych produktów dla niemowląt, to zapewniamy, że odszukacie je w ofercie naszego przedsiębiorstwa. Na zaprojektowanych przez OKT-Kids nocnikach szkrab odszuka fajne obrazy. One sprawią, że rozpoczynanie korzystania z toalety będzie dla maluszka komfortową rozrywką i będzie zwyczajnie fajne.

Firma OKT-Kids dostarcza nocniki o właściwym kształcie, które są wyposażone w solidne wykonane z gumy podstawki. Zapewniają one dziecku całkowite bezpieczeństwo a poza tym wygodę korzystania. Nocniki dla dzieci zrobione przez OKT-Kids to produkty z myślą o małych dzieciach. Ułatwią one pierwszy krok do bycia niezależnym czyli rozstanie się z pieluszką. Nocniczki są bardzo świetnie zaprojektowane. Zachęcamy do zapoznania się z pełną oferta naszej firmy poprzez wykorzystanie naszej nowej trony internetowej:

OKT Polska Sp. z.o.o
Adres:
Mokra 3
WWW:
Kod:
85-810
E-mail:
info@okt-kids.pl
Miasto:
Bydgoszcz
Telefon:
52 360 45 08
Fax:
52 360 45 06
Sklep z artykułami dla niemowląt, akcesoria dziecięce
GPS     N: 53° 6' 47"     E: 18° 4' 3"

Jak dojechać do firmy OKT kids?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Posterclub

Posterclub

Dodano: 08.06.2016
Prowadzimy działalność od lat, dzięki czemu doświadczenie pozwala nam kierować do swoich klientów ofertę, jaką obecnie dysponujemy. Zapewniamy wykonanie solidnych ram aluminiowych i...
Strona Inwemer Oddziały

Inwemer Oddziały

Dodano: 06.12.2015
Nasza firma specjalizuje się w realizowaniu spersonalizowanych oraz dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów usług. Zapewniamy kompleksową obsługę dla firm na terenie całego...
Strona Inwemer System

Inwemer System

Dodano: 16.06.2016
Nie wszystkim firmom opłaca się zatrudnianie pracowników na pełny etat tylko dlatego, że w konkretnym momencie jest coś do zrobienia. Zaobserwowanie danej sytuacji dało początek istnienia...
Brak obrazka

www.gufisklep.pl

Dodano: 01.01.2017
Dostarczamy naszym klientom wyroby z rynku obuwia, na którym jesteśmy w stanie zapewnić produkty, które są wykonane z najwyższej jakości materiałów a jednocześnie w sposób, który pozwala...