Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Firmy w kategoriach

 • 2021-05-16

  Czy zapoznałeś się już z nową ofertą firmy liki24.pl? Ibuprom

 • 2021-06-04

  Nowa propozycja firmy iwonapellets.pl Ogrzewanie powietrzem

 • 2021-03-31

  Najnowsza oferta firmy Kapica Producent okien

 • 2020-12-19

  Czy zapoznałeś się już z nową ofertą firmy Kapica? Okna PVC

 • 2020-09-24

  Zobacz ofertę firmy Kapica Aluminiowe okna

Ogrzewanie powietrzem z Iwona Pellets

Strona iwonapellets.pl

iwonapellets.pl

Dodano: 04.06.2021
Ograniczenia w emisji spalin sprawiły, że konieczne stało się zaprojektowanie urządzeń grzewczych w taki sposób, aby spełniały  nie tylko odgórne normy, ale także przypadły do gustu ich użytkownikom.

IWONA PELLETS – OFERTA

Przed takim wyzwaniem stanęła w 2014 roku firma IWONA PELLETS. Od początku swojego istnienia zajmuje się produkcją urządzeń grzewczych. Jedną z jego kluczowych pozycji jest kominek hybrydowy na pellet i drewno wyposażony w mechanizmy, które zostały wymyślone i opatentowane przez firmę. W ofercie klient może również znaleźć dobrej jakości pellet.

IWONA PELLETS ZAPRASZA DO ŁODZI

Do dyspozycji klientów, pragnących na żywo zobaczyć produkty  istnieje taka możliwość. W 2018 roku w Łodzi otworzono pierwszy salon z kominkami firmy IWONA PELLETS.
Więcej o firmie: Ogrzewanie powietrzem

Ogrzewanie powietrzem

System ogrzewania nadmuchowego opiera się na piecu zasilanym jednym z trzech rodzajów paliwa: prądem, pelletem lub gazem. Pellet stanowi ekologiczne rozwiązanie, które przyczynia się do poprawy stanu środowiska naturalnego. Jednocześnie jest łatwy w przechowywaniu i użytkowaniu. Piec nadmuchowy na pellet, będący w ofercie Iwona Pellets, to także niższy koszt eksploatacyjny.

System ogrzewania powietrzem, na który oprócz pieca nadmuchowego składają się również instalacja oraz kratki, polega na rozprowadzaniu ciepłego powietrza w pomieszczeniach. Na początku jednak chłodne powietrze pobierane jest przez czerpnię. Później za pomocą kanałów odprowadzane jest do pieca nadmuchowego. Tam następuje jego podgrzanie oraz przefiltrowanie, dzięki czemu rozprowadzane jest za pośrednictwem instalacji nadmuchowej do pomieszczeń. Dowiedz się więcej o ogrzewaniu powietrzem: https://iwonapellets.pl/blog-1/ogrzewanie-powietrzem-jak-dziala-ogrzewanie-nadmuchowe

System ogrzewania nadmuchowego znajduje zastosowanie w budynkach o różnej powierzchni. Zarówno w małych obiektach mieszkalnych, jak i wielkopowierzchniowych budynkach użytkowych.

Iwona Pellets
Adres:
Rąbień AB, Konstantynowska 19A
WWW:
Kod:
95-070
E-mail:
kontakt@iwonapellets.pl
Miasto:
Aleksandrów Łódzki
Telefon:
+48 607 355 805
Fax:
607 355 805

Jak dojechać do firmy iwonapellets.pl?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona MCM Project

MCM Project

Dodano: 25.10.2016

Firma MCM Project znana nie od dziś, może pochwalić się solidną pozycją na polskim rynku. Specjalizuje się w branży budownictwa hal stalowych. Dlatego też jej ofertą jest przede wszystkim...

Strona Pulako

Pulako

Dodano: 18.08.2015
Pulako zajmuje się montażem pięknych posadzek w różnorodnych obiektach gospodarczych. Tworzymy też bazę usług naprawczych i stosujemy kompleksowe podejście do każdego zlecenia. Nie...
Strona WJ Groundwater

WJ Groundwater

Dodano: 05.08.2016
Specjalnością naszej firmy jest realizowanie usług dotyczących wód gruntowych. Wykonujemy zarówno projekty, jak też instalacje oraz usługi konserwowania w zakresie zarówno zarządzania jak...
Strona Wapol Wykładziny Obiektowe

Wapol Wykładziny Obiektowe

Dodano: 26.12.2016

Nasza firma działa na rynku wykładzin od 2007 roku, na którym jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom zarówno profesjonalne a jednocześnie kompleksowe usługi na każdym etapie...