Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Ogrzewanie

Strona iwonapellets.pl

iwonapellets.pl

Dodano: 04.06.2021
Ograniczenia w emisji spalin sprawiły, że konieczne stało się zaprojektowanie urządzeń grzewczych w taki sposób, aby spełniały  nie tylko odgórne normy, ale także przypadły do gustu ich użytkownikom.

IWONA PELLETS – OFERTA

Przed takim wyzwaniem stanęła w 2014 roku firma IWONA PELLETS. Od początku swojego istnienia zajmuje się produkcją urządzeń grzewczych. Jedną z jego kluczowych pozycji jest kominek hybrydowy na pellet i drewno wyposażony w mechanizmy, które zostały wymyślone i opatentowane przez firmę. W ofercie klient może również znaleźć dobrej jakości pellet.

IWONA PELLETS ZAPRASZA DO ŁODZI

Do dyspozycji klientów, pragnących na żywo zobaczyć produkty  istnieje taka możliwość. W 2018 roku w Łodzi otworzono pierwszy salon z kominkami firmy IWONA PELLETS.
Więcej o firmie: Ogrzewanie powietrzem