Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Odzież robocza

Strona Ferpol

Ferpol

Dodano: 28.02.2016
Ferpol zajmuje się dystrybuowaniem nowoczesnego sprzętu BHP – przede wszystkim ubrań oraz obuwia roboczego, a także akcesoriów typu: rękawice, ochrona oczu (gogle, okulary ochronne), ochrona twarzy i dróg oddechowych (np. maski przeciwpyłowe itp.), a także ochrona słuchu (nauszniki, zatyczki do uszu) i wielu innych. Z myślą o wymagających Klientach, zapewniamy możliwość personalizacji wszystkich produktów oraz szyjemy ubrania robocze na wymiar. Szczegóły naszej oferty są dostępne m.in. online. Zachęcamy do zakupów!