Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Motoryzacja i transport

Brak obrazka

Auto szkoła Extreme

Dodano: 12.06.2016

Jeśli interesuje Cię nauka jazdy w szkole o najlepszej zdawalności w Łodzi to postaw na Extreme. Mamy doświadczenie i wiedzę, które sprawią, że na pewno świetnie przygotujemy Cię do tego egzaminu. Extreme to szkolenia kierowców kategorii B cechujące się wysokim poziomem, wykorzystaniem samochodów egzaminacyjnych Suzuki Swift oraz elastycznością. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego kursanta nauka jazdy jest z nami prawdziwą przyjemnością. Dołóżcie do tego atrakcyjne ceny, a przekonacie się, że Extreme to auto szkoła stworzona dla Was.  

Strona Auto szkoła M Bajon

Auto szkoła M Bajon

Dodano: 01.07.2016
Zapewniamy naszym klientom profesjonalne kursy na różne kategorie prawa jazdy. Na rynku edukacji w zakresie szkoleń przyszłych kierowców działamy od 1990 roku. Posiadamy profesjonalną kadrę instruktorów z wieloletnim doświadczeniem, co pozwala nam zapewnić zarówno efektywną naukę, jak też bezstresowe przygotowania do egzaminów w miłej atmosferze. Dodatkowo w naszej łódzkiej szkole jazdy stawiamy sobie za cel jak najlepsze wyszkolenie kierowców, uwzględniając ich indywidualne predyspozycje i potrzeby.
Brak obrazka

Krotoski-Cichy

Dodano: 07.01.2014
Krotoski-Cichy to pewny i sprawdzony partner w motoryzacji. Specjalizujemy się w sprzedaży nowych i używanych aut. Posiadamy 19 autoryzowanych salonów samochodowych marek Volkswagen, Audi, a także Skody i Opla. Co więcej, oferujemy również profesjonalny serwis, a nawet naprawę aut powypadkowych. W naszej ofercie znajdziecie cały szereg usług, które sprawią, że dzięki nam nie będziecie musieli szukać innych firm, które w jakikolwiek sposób będą potrzebne w procesie eksploatacji samochodu. Serdecznie zapraszamy również firmy.
Więcej o firmie: Dealer aut
Strona Landcar

Landcar

Dodano: 10.04.2017
Posiadamy doświadczenie w naszej firmie w ramach obsługiwania klientów przy sprzedaży samochodów markowych modeli Kia. Jednocześnie nasza firma jest w stanie zapewnić zarówno klientom firmowym a także indywidualnym profesjonalne oraz kompleksowe usługi na każdym etapie obsługi. Nasza firma jest w stanie zapewnić naszym  klientom również wykonanie poszczególnych usług w ramach obsługiwania likwidowania szkód czy też naprawy samochodów. Nasza firma oferuje również obsługiwanie klientów firmowych w zakresie obsługi flot samochodowych.   
Strona Licki

Licki

Dodano: 06.05.2021
Licki od lat oferuje szeroki zakres profesjonalnych usług, skoncentrowanych na pomaganiu w prowadzeniu biura. Zapewnia swoim klientom nadawanie korespondencji, załatwianie spraw formalnych w urzędach, a także robienie zakupów na zlecenie. Firma zajmuje się transportem krajowym i zagranicznym, w którym wykorzystuje profesjonalne samochody transportowe. Oferuje również usługi kurierskie w systemie door to door. Dostarcza małe i duże przesyłki pod wskazany adres. Firma ma doświadczenie i kompetentnych pracowników.
Strona Monsters

Monsters

Dodano: 02.08.2018
Zapewniamy realizowanie zarówno profesjonalnych oraz kompleksowych usług, które pozwalają nam zapewnić wykonanie transportu osób, co realizowane jest w naszej firmie z wykorzystaniem samochodów z rozbudowanym wyposażeniem, co pozwala nam świadczyć usługi zarówno dla klientom indywidualnym oraz firmowym. W naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić również transport samochodami, które pozwalają na zapewnienie wygodnego przewozu prywatnego a także zapewniamy przewozy również z wykorzystaniem samochodów przygotowanych dla dzieci.
Strona Run

Run

Dodano: 02.10.2015
Specjalnością naszej firmy jest realizowanie przeprowadzek, które oferujemy zarówno klientom firmowym, jak też instytucjom oraz osobom prywatnym. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku pozwala nam zapewnić naszym klientom kompleksowe usługi wykonywane przez zespół doświadczonych pracowników oraz z wykorzystaniem nowoczesnej, bezpiecznej floty pojazdów, co pozwala nam gwarantować pełne bezpieczeństwo przewożonych przedmiotów, w tym przedmiotów ponadprzeciętnych gabarytowo, jak meble, fortepiany.
Więcej o firmie: Przeprowadzka, Przeprowadzki
Brak obrazka

Syguła

Dodano: 05.01.2016
Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku motoryzacyjnym pozwala nam zapewnić naszym klientom wysokiej jakości usługi związane z przeglądami technicznymi pojazdami oraz serwisowaniem wszystkich marek samochodów. Jesteśmy autoryzowanymi przedstawicielami takich producentów, jak Hyundai oraz Citroen oferując pojazdy tych marek. Posiadamy również zespół doskonale wykwalifikowanych oraz doświadczonych pracowników, co pozwala nam zapewnić wysokiej jakości usługi serwisowania w naszej autoryzowanej stacji diagnostycznej.