Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Firmy w kategoriach

Medox profesjonalne leczenie depresji

Strona Medox

Medox

Dodano: 24.03.2016
Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień znajduje się w atrakcyjnej  podwarszawskiej okolicy. Oferujemy leczenie stacjonarne uzależnień, terapię rodzin. Prowadzimy detoksykację osób uzależnionych od alkoholu (odtrucie alkoholowe, detoks), narkotyków, leków, benzodiazepin, nasennych. Zajmujemy się diagnozowaniem i leczeniem. Korzystamy z usług najwybitniejszych specjalistów w tej dziedzinie w kraju. Po opuszczeniu szpitala nasi pacjenci pozostają w stałym kontakcie ze swoim lekarzem. Znajdziesz nas na www. medox.org.pl.

Leczenie depresji

Niewolnicy smutku

Dlaczego tak wiele osób popada w stan apatii, traci umiejętność cieszenia się? Depresja zatacza coraz szersze kręgi. Przychodzi powoli, podstępnie i trudno się jej pozbyć.

Ma wiele odmian, jej podłoże ma różny charakter. Czasem przybiera postać chandry, bywa, że można ją leczyć sposobami naturalnymi, nie jest konieczne leczenie farmakologiczne. Często depresja i zaburzenia psychiczne idą w parze z uzależnieniem od alkoholu lub narkotyków.

To choroba, która praktycznie współistnieje z uzależnieniami. Przychodzi wtedy, gdy codzienność zaczyna nas przerastać, problemem jest opuszczenie łóżka. W Ośrodku Leczenia Uzależnień NZOZ Medox wybitni specjaliści radzą sobie z depresją w sposób skuteczny.  Szpital prowadzi stacjonarne leczenie depresji. Budynek położony jest w urokliwej, podwarszawskiej okolicy, gdzie w pięknej scenerii łatwiej jest odzyskać równowagę i odnaleźć chęć do życia. Zapraszamy www.medox.org.pl.
Medox
Adres:
Nowy Modlin 43
WWW:
Kod:
05-180
Miasto:
Pomiechówek
Telefon:
22 785 58 62
Prywatna klinika
GPS     N: 20° 42' 14"     E: 52° 27' 28"

Jak dojechać do firmy Medox?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

Amol

Dodano: 21.05.2014
Lek ziołowy Amol to receptura o ponad stuletniej tradycji, kiedy to zakon karmelitański zaczął produkować na własne potrzeby ten specyfik. Dzisiaj Amol dalej posiada ten sam skład w eleganckiej...
Strona Salve Medica

Salve Medica

Dodano: 23.03.2020
Pierwsze gabinety Salve Medica powstały niemalże 30 lat temu. Od tego czasu zespół założycieli i lekarzy cały czas doskonali swoje umiejętności, aby oferować pacjentom usługi najwyższej...
Więcej o firmie: Fizjoterapeuta łódź
Strona Diet4you

Diet4you

Dodano: 15.07.2015
Diet4 You to firma, która prowadząc swój sklep online proponuje klientom po pierwsze – konsultację odnośnie tego, czy dieta, którą stosują jest odpowiednia. Po drugie, dietetycy tam...
Brak obrazka

e-skleportopedyczny.pl

Dodano: 15.09.2016
Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego sklepu internetowego, w którym znaleźć można wysokiej jakości produkty ortopedyczne, rehabilitacyjne, profilaktyczne, sprzęt medyczny i środki...