Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Firmy w kategoriach

Kompleksowe usługi transportowe w Warszawie - Licki

Strona Licki

Licki

Dodano: 06.05.2021
Licki od lat oferuje szeroki zakres profesjonalnych usług, skoncentrowanych na pomaganiu w prowadzeniu biura. Zapewnia swoim klientom nadawanie korespondencji, załatwianie spraw formalnych w urzędach, a także robienie zakupów na zlecenie. Firma zajmuje się transportem krajowym i zagranicznym, w którym wykorzystuje profesjonalne samochody transportowe. Oferuje również usługi kurierskie w systemie door to door. Dostarcza małe i duże przesyłki pod wskazany adres. Firma ma doświadczenie i kompetentnych pracowników.

Transport

Kompleksowe zrealizowanie zleceń transportowych w Naszej firmie to coś, co stanowi dla Nas priorytet. Staramy się przez cały czas realizować oczekiwania wszystkich Klientów. Dlatego, każdy transport przebiega sprawnie, dzięki temu, iż podzielona jest na poszczególne etapy.  

Zanim kierowca z Naszej firmy wyruszy w trasę dokładnie sprawdza, czy wszystkie sprzęty elektroniczne lub medyczne zostały odpowiednio zabezpieczone. Później skupia się na tym, by bezpiecznie dowieźć je na miejsce. Kolejno, kiedy dotrze już do Klienta, ostrożnie dokonuje rozładunku. Wskazując cały czas na dbałość o zachowanie porządku i zrobienie dobrego wrażenia na Kliencie kierowca może zainstalować przewieziony sprzęt. 

Po zakończonej pracy zabiera zaś wszystkie zbędne opakowania, pozostawiając po sobie porządek. Wiemy, że Naszym Klientom nie pozostaje to obojętne i dlatego każdorazowo staramy się w pełni ich zadowolić. To Nasz nadrzędny cel.

Oferta: Transport w Warszawie
Adres:
Warszawska 271
WWW:
Kod:
05-082
E-mail:
info@licki.pl
Miasto:
Stare Babice
Telefon:
501748915
GPS     N: 20° 49' 31"     E: 52° 15' 1"

Jak dojechać do firmy Licki?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

Syguła

Dodano: 05.01.2016
Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku motoryzacyjnym pozwala nam zapewnić naszym klientom wysokiej jakości usługi związane z przeglądami technicznymi pojazdami oraz serwisowaniem...
Strona Landcar

Landcar

Dodano: 10.04.2017
Posiadamy doświadczenie w naszej firmie w ramach obsługiwania klientów przy sprzedaży samochodów markowych modeli Kia. Jednocześnie nasza firma jest w stanie zapewnić zarówno klientom firmowym...
Brak obrazka

Krotoski-Cichy

Dodano: 07.01.2014
Krotoski-Cichy to pewny i sprawdzony partner w motoryzacji. Specjalizujemy się w sprzedaży nowych i używanych aut. Posiadamy 19 autoryzowanych salonów samochodowych marek Volkswagen, Audi, a...
Więcej o firmie: Dealer aut
Strona Monsters

Monsters

Dodano: 02.08.2018
Zapewniamy realizowanie zarówno profesjonalnych oraz kompleksowych usług, które pozwalają nam zapewnić wykonanie transportu osób, co realizowane jest w naszej firmie z wykorzystaniem samochodów...