Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Firmy w kategoriach

 • 2021-05-16

  Poznaj najnowszą propozycję firmy liki24.pl Ibuprom

 • 2021-06-04

  Poznaj najnowszą propozycję firmy iwonapellets.pl Ogrzewanie powietrzem

 • 2021-03-31

  Oferta dodana przez firmę Kapica Producent okien

 • 2020-12-19

  Poznaj najnowszą propozycję firmy Kapica Okna PVC

 • 2020-09-24

  Zapoznaj się ofertą firmy Kapica Aluminiowe okna

Profesjonalny serwis biurowy - Oferta Licki.pl

Strona Licki

Licki

Dodano: 06.05.2021
Licki od lat oferuje szeroki zakres profesjonalnych usług, skoncentrowanych na pomaganiu w prowadzeniu biura. Zapewnia swoim klientom nadawanie korespondencji, załatwianie spraw formalnych w urzędach, a także robienie zakupów na zlecenie. Firma zajmuje się transportem krajowym i zagranicznym, w którym wykorzystuje profesjonalne samochody transportowe. Oferuje również usługi kurierskie w systemie door to door. Dostarcza małe i duże przesyłki pod wskazany adres. Firma ma doświadczenie i kompetentnych pracowników.

Serwis biurowy

Firma Licki z racji wieloletniego doświadczenia w zakresie oferowania pomocy firmom, oferuje również profesjonalny serwis biurowy, w ramach którego wykonuje liczne usługi, dbając w ten sposób o kompleksowość i odciążenie swojego klienta w codziennych obowiązkach. 

Jeżeli zdecydujesz się na usługi firmy Licki, będziesz miał część obowiązków z głowy, bo jej przedstawiciele zajmą się wszystkim jak trzeba, a część prac wykonają jeszcze lepiej niż zająłbyś się tym sam. W zakresie serwisu biurowego firma oferuje usługi dopełniania formalności urzędowych, nadawania korespondencji, dzięki którym pozbędziesz się czynności, które zwykle zajmują Ci najwięcej czasu. 

Firma Licki wykonuje dane prace regularnie i to jej przedstawiciele dbają o dokładność, a także wykonanie powierzonych zadań w odpowiednim czasie. W serwisie biurowym firma Licki umieściła również usługi skoncentrowane na dodatkowych czynnościach, takich jak opieka nad flotą samochodową, prace konserwatorskie czy transfer gości, albo organizacja konferencji. 

Dodatkowo firma zrobi Ci zakupy jeżeli nie będziesz miał na to czasu.

Oferta: www.licki.pl
Adres:
Warszawska 271
WWW:
Kod:
05-082
E-mail:
info@licki.pl
Miasto:
Stare Babice
Telefon:
501748915
GPS     N: 20° 49' 31"     E: 52° 15' 1"

Jak dojechać do firmy Licki?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Monsters

Monsters

Dodano: 02.08.2018
Zapewniamy realizowanie zarówno profesjonalnych oraz kompleksowych usług, które pozwalają nam zapewnić wykonanie transportu osób, co realizowane jest w naszej firmie z wykorzystaniem samochodów...
Strona Landcar

Landcar

Dodano: 10.04.2017
Posiadamy doświadczenie w naszej firmie w ramach obsługiwania klientów przy sprzedaży samochodów markowych modeli Kia. Jednocześnie nasza firma jest w stanie zapewnić zarówno klientom firmowym...
Brak obrazka

Auto szkoła Extreme

Dodano: 12.06.2016

Jeśli interesuje Cię nauka jazdy w szkole o najlepszej zdawalności w Łodzi to postaw na Extreme. Mamy doświadczenie i wiedzę, które sprawią, że na pewno...

Strona Auto szkoła M Bajon

Auto szkoła M Bajon

Dodano: 01.07.2016
Zapewniamy naszym klientom profesjonalne kursy na różne kategorie prawa jazdy. Na rynku edukacji w zakresie szkoleń przyszłych kierowców działamy od 1990 roku. Posiadamy profesjonalną kadrę...