Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Firmy w kategoriach

Profesjonalne usługi kurierskie - Warszawa - Licki

Strona Licki

Licki

Dodano: 06.05.2021
Licki od lat oferuje szeroki zakres profesjonalnych usług, skoncentrowanych na pomaganiu w prowadzeniu biura. Zapewnia swoim klientom nadawanie korespondencji, załatwianie spraw formalnych w urzędach, a także robienie zakupów na zlecenie. Firma zajmuje się transportem krajowym i zagranicznym, w którym wykorzystuje profesjonalne samochody transportowe. Oferuje również usługi kurierskie w systemie door to door. Dostarcza małe i duże przesyłki pod wskazany adres. Firma ma doświadczenie i kompetentnych pracowników.

Przesyłki kurierskie

Usługi transportu w ofercie firmy Licki, to najlepsze rozwiązanie na jakie możesz się zdecydować. W ramach oferowanego transportu, firma przewozi rzeczy standardowe oraz ponadprzeciętne. Usługi świadczy na terenie kraju, jak również poza jego granicami. Przesyłki kurierskie Warszawa odbywają się profesjonalnie, z dbałością o najmniejsze detale przewozu.

Sprawne technicznie i przystosowane samochody

Firma Licki posiada profesjonalne pojazdy, przystosowane i zawsze sprawne technicznie. Dlatego dzięki nim może transportować wszystko co wykracza ponad granice rzeczy tradycyjnych. Pojazdy umożliwiają transport rzeczy delikatnych i wielkich, a również wszystkich tych, których nie sposób przetransportować tradycyjnymi pojazdami.

Zachowanie bezpieczeństwa

Pracownicy firmy dbają o to, aby Twój załadunek wyruszył z miejsca magazynu odpowiednio zabezpieczony. Dlatego zapewniają mu solidne opakowanie kiedy to konieczne, a także solidne mocowanie, tak by ładunek nie przemieszczał się, a stabilnie podążał wraz z pojazdem do miejsca wyznaczonego przez Ciebie.
Adres:
Warszawska 271
WWW:
Kod:
05-082
E-mail:
info@licki.pl
Miasto:
Stare Babice
Telefon:
501748915
GPS     N: 20° 49' 31"     E: 52° 15' 1"

Jak dojechać do firmy Licki?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

Auto szkoła Extreme

Dodano: 12.06.2016

Jeśli interesuje Cię nauka jazdy w szkole o najlepszej zdawalności w Łodzi to postaw na Extreme. Mamy doświadczenie i wiedzę, które sprawią, że na pewno...

Strona Run

Run

Dodano: 02.10.2015
Specjalnością naszej firmy jest realizowanie przeprowadzek, które oferujemy zarówno klientom firmowym, jak też instytucjom oraz osobom prywatnym. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku...
Więcej o firmie: Przeprowadzka, Przeprowadzki
Brak obrazka

Syguła

Dodano: 05.01.2016
Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku motoryzacyjnym pozwala nam zapewnić naszym klientom wysokiej jakości usługi związane z przeglądami technicznymi pojazdami oraz serwisowaniem...
Strona Auto szkoła M Bajon

Auto szkoła M Bajon

Dodano: 01.07.2016
Zapewniamy naszym klientom profesjonalne kursy na różne kategorie prawa jazdy. Na rynku edukacji w zakresie szkoleń przyszłych kierowców działamy od 1990 roku. Posiadamy profesjonalną kadrę...