Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Firmy w kategoriach

Leczenie narkomanii w ośrodku Medox

Strona Medox

Medox

Dodano: 24.03.2016
Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień znajduje się w atrakcyjnej  podwarszawskiej okolicy. Oferujemy leczenie stacjonarne uzależnień, terapię rodzin. Prowadzimy detoksykację osób uzależnionych od alkoholu (odtrucie alkoholowe, detoks), narkotyków, leków, benzodiazepin, nasennych. Zajmujemy się diagnozowaniem i leczeniem. Korzystamy z usług najwybitniejszych specjalistów w tej dziedzinie w kraju. Po opuszczeniu szpitala nasi pacjenci pozostają w stałym kontakcie ze swoim lekarzem. Znajdziesz nas na www. medox.org.pl.

Leczenie narkomanii

Jeden raz, to nic nie zaszkodzi. Często tak mówimy, nie chcąc się wyróżniać w towarzystwie. Może tak, a może nie.

Bywa, że podczas pierwszego kontaktu z narkotykiem, nie odczuwa się przyjemnych doznań, i wydaje się, że nic takiego się nie wydarzyło. Do następnego razu.

Nałóg zaczyna się niepostrzeżenie, aż któregoś dnia przestajemy nad nim panować i tracimy kontrolę nad własnymi zachowaniami i reakcjami. Liczy się tylko działka. W prywatnym Ośrodku Leczenia Uzależnień Medox pod Warszawą leczenie narkomaniiodbywa się według ściśle określonego programu. Proces leczenia rozpoczyna kompleksowe odtruwanie organizmu, następnie leczenie farmakologiczne ma na celu złagodzenie objawów głodu narkotykowego.

Każdy chory jest poddawany terapii indywidualnej. Trzeba wiedzieć, że narkomania jest chorobą złożoną, leczenie musi się odbywać w kilku obszarach równolegle: fizycznym, psychicznym, moralnym i społecznym. Podczas leczenia zapewniamy całkowitą dyskrecję i anonimowość. Więcej o klinice i leczeniu narkomanii na http://medox.org.pl/narkomania/leczenie.html

Medox
Adres:
Nowy Modlin 43
WWW:
Kod:
05-180
Miasto:
Pomiechówek
Telefon:
22 785 58 62
Prywatna klinika
GPS     N: 20° 42' 14"     E: 52° 27' 28"

Jak dojechać do firmy Medox?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Diet4you

Diet4you

Dodano: 15.07.2015
Diet4 You to firma, która prowadząc swój sklep online proponuje klientom po pierwsze – konsultację odnośnie tego, czy dieta, którą stosują jest odpowiednia. Po drugie, dietetycy tam...
Brak obrazka

Amol

Dodano: 21.05.2014
Lek ziołowy Amol to receptura o ponad stuletniej tradycji, kiedy to zakon karmelitański zaczął produkować na własne potrzeby ten specyfik. Dzisiaj Amol dalej posiada ten sam skład w eleganckiej...
Strona Aspasja

Aspasja

Dodano: 02.01.2016
 
Strona Benzacne

Benzacne

Dodano: 27.07.2015
Idealne wspomaganie leczenia dermatologicznego zapewnione jest dzięki żelowi Benzacne, który wyprodukowała firma Takeda Pharma Sp. z o.o. Żel ten świetnie nadaje się do codziennego użytku, a...