Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Firmy w kategoriach

 • 2021-05-16

  Czy zapoznałeś się już z nową ofertą firmy liki24.pl? Ibuprom

 • 2021-06-04

  Czy znasz już nową propozycję firmy iwonapellets.pl? Ogrzewanie powietrzem

 • 2021-03-31

  Nowa propozycja firmy Kapica Producent okien

 • 2020-12-19

  Czy znasz już nową propozycję firmy Kapica? Okna PVC

 • 2020-09-24

  Czy zapoznałeś się już z nową ofertą firmy Kapica? Aluminiowe okna

Produkcja okien - zróżnicowany wybór

Strona Kapica

Kapica

Dodano: 24.09.2020
Firma Kapica jest jednym z lepszych producentów okien i drzwi. Została założona w 1928 roku i początkowo jej działalność była ukierunkowana na stolarkę otworową. Firma dba o najwyższą jakość wykonywanych produktów, dzięki czemu może cieszyć się stale rosnącą rzeszą partnerów handlowych i klientów. Doświadczenie przekazywane z pokolenia na pokolenie korzystnie wpływa na prężny rozwój firmy. KAPICA Sp. z o.o. działa na terenie województwa Opolskiego, ale posiada przedstawicieli handlowych w całej Polsce, a 40% produkcji jest eksportowanych za granice.

Producent okien

Firma Kapica to producent okien, który stara się swoją ofertą odpowiedzieć na oczekiwania różnych klientów. Dlatego w ofercie pojawiają się zróżnicowane propozycje jeśli chodzi o dostępne okna. Warto wśród nich wybrać tą, która najbardziej będzie odpowiadała oczekiwaniom klienta i charakterystyce budynku.

Producent okien musi zadbać o to, by przygotowywane przez niego konstrukcje charakteryzowały się jak najlepszą jakością. Przy tym koniecznie musi brać pod uwagę oczekiwania klientów, które są często zróżnicowane. Dlatego wśród sprzedawanych okien znajdują się obecnie okna PCV, które wydaje się, że są najbardziej popularne i najchętniej wybierane. Do popularnych propozycji należy jednak zaliczyć zyskujące w ostatnich latach na popularności okna aluminiowe, które w ostatnich kilku lat mocno się spopularyzowały.

Wybierając okna trzeba zwrócić uwagę na różne propozycje, by spośród nich wybrać dla siebie najbardziej atrakcyjną propozycję. Przed podjęciem decyzji można ewentualnie skonsultować się z kimś kto zajmuje się oknami i będzie mógł podpowiedzieć jakie z nich warto wybrać.

KAPICA - okna i drzwi 1928
Adres:
ul. Strzelecka 7
WWW:
Kod:
47­-120
Miasto:
Zawadzkie
Telefon:
77 462 23 70
Producent okien
GPS     N: 51° 48' 20"     E: 19° 19' 20"

Jak dojechać do firmy Kapica?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Pro-led

Pro-led

Dodano: 29.08.2015
W szerokiej ofercie handlowej firmy LEDOVO znajdują się: oświetlenie ledowe najnowszej generacji, taśmy LED, taśmy LED wodoodporne, zasilacze do taśm LED, sterowniki RGB do taśm LED, profile do...
Więcej o firmie: Oświetlenie ledowe, Taśmy LED
Strona Pielęgnacja Zieleni

Pielęgnacja Zieleni

Dodano: 04.07.2018
Każdy kto marzy o idealnej zieleni na terenie swojego ogrodu powinien zapoznać się z ofertą firmy Kulczyk. Jej działalność rozpoczęła się w 1995 roku i cały czas się rozwija. Firma ta jest...
Strona Asd

Asd

Dodano: 04.04.2015
W zakres usług oferowanych przez firmę ASD wchodzi sprzedaż urządzeń do systemów zabezpieczeń i nie tylko oraz projektowaniem, montaż i serwis takich systemów. Urządzenia, które odszukacie...
Strona Venta Airwasher

Venta Airwasher

Dodano: 18.09.2015
Venta-Luftwäscher GmbH to firma, która od trzydziestu lat produkuje filtry i oczyszczacze powietrza. Marka Venta jest liderem w swojej dziedzinie, gdyż od wielu lat niezmiennie jest ceniona za...
Więcej o firmie: Oczyszczacze powietrza