Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Firmy w kategoriach

Okna zrobione z PCV dostępne w sklepie Kapica

Strona Kapica

Kapica

Dodano: 24.09.2020
Firma Kapica jest jednym z lepszych producentów okien i drzwi. Została założona w 1928 roku i początkowo jej działalność była ukierunkowana na stolarkę otworową. Firma dba o najwyższą jakość wykonywanych produktów, dzięki czemu może cieszyć się stale rosnącą rzeszą partnerów handlowych i klientów. Doświadczenie przekazywane z pokolenia na pokolenie korzystnie wpływa na prężny rozwój firmy. KAPICA Sp. z o.o. działa na terenie województwa Opolskiego, ale posiada przedstawicieli handlowych w całej Polsce, a 40% produkcji jest eksportowanych za granice.

Okna PVC

Kapica to rodzinna firma oferująca okna i drzwi wykonane z PCV, aluminium oraz drewna. Liczba klientów stale rośnie, wraz zaufaniem do oferowanej marki. Jest to firma gwarantująca najwyższą jakość okien i drzwi oraz ich bezawaryjność, a także funkcjonowanie przez wiele lat. W obecnej ofercie można otrzymać dwa systemy okiem PCV: Schüco Corona CT 70 oraz Schüco Living. Ich ofertę można przejrzeć na stronie https://www.kapica.pl/produkty/stolarka-pcv/.

Okna w systemie Schüco Corona CT 70 to najbardziej optymalna technika, która pozwoli odmienić istniejące już budownictwo. Jest to sprawdzone połączenie wysokiej funkcjonalności z niezwykle skuteczną izolacją akustyczną i termiczną. Wszystkie dostępne warianty (Classic, Rondo i Cava) znacząco obniżają straty ciepła poprzez zastosowanie technologii pięciokomorowej. Ponadto okna te zaprojektowane zostały zgodnie z ponadczasowym wzornictwem, dzięki czemu zachowują idealną spójność z zastosowanymi już rozwiązaniami, a do tego nie wymagają skomplikowanych zabiegów konserwacyjnych, by utrzymać je w doskonałym stanie. 

Drugim dostępnym systemem są okna Schüco Living, które gwarantują sprawdzoną jakość i trwałość, a dzięki swej innowacyjności odpowiadają wszelkim oczekiwaniom odnośnie komfortu, bezpieczeństwa i energooszczędności. Okna Schüco Living dają możliwość wyboru kształtu, kolorystyki (ponad 170 dostępnych kolorów) i faktury zgodnie z osobistymi preferencjami. Zostały w nich zastosowane najwyższe standardy w zakresie szczelności, wycieszenia, a także skuteczna ochrona przed działaniem czynników zewnętrznych. Zdecydowanie firma Kapica oferuje najwyższej jakości produkty, czego dowodem może być zadowolenie i coraz większe zaufanie obecnych klientów, a także rosnąca liczba nowych. 

KAPICA - okna i drzwi 1928
Adres:
ul. Strzelecka 7
WWW:
Kod:
47­-120
Miasto:
Zawadzkie
Telefon:
77 462 23 70
Producent okien
GPS     N: 51° 48' 20"     E: 19° 19' 20"

Jak dojechać do firmy Kapica?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Pro-led

Pro-led

Dodano: 29.08.2015
W szerokiej ofercie handlowej firmy LEDOVO znajdują się: oświetlenie ledowe najnowszej generacji, taśmy LED, taśmy LED wodoodporne, zasilacze do taśm LED, sterowniki RGB do taśm LED, profile do...
Więcej o firmie: Oświetlenie ledowe, Taśmy LED
Strona Venta Airwasher

Venta Airwasher

Dodano: 18.09.2015
Venta-Luftwäscher GmbH to firma, która od trzydziestu lat produkuje filtry i oczyszczacze powietrza. Marka Venta jest liderem w swojej dziedzinie, gdyż od wielu lat niezmiennie jest ceniona za...
Więcej o firmie: Oczyszczacze powietrza
Strona Seguro - awaryjne otwieranie

Seguro - awaryjne otwieranie

Dodano: 09.09.2015

Seguro jest firmą zajmującą się otwieraniem zamków, dorabianiem kluczy i montażem systemu Master Key. Założenie tej firmy miało miejsce w 1991 roku, więc jej pracownicy posiadają...

Strona Asd

Asd

Dodano: 04.04.2015
W zakres usług oferowanych przez firmę ASD wchodzi sprzedaż urządzeń do systemów zabezpieczeń i nie tylko oraz projektowaniem, montaż i serwis takich systemów. Urządzenia, które odszukacie...