Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Firmy w kategoriach

 • 2021-05-16

  Czy znasz już nową propozycję firmy liki24.pl? Ibuprom

 • 2021-06-04

  Zobacz ofertę firmy iwonapellets.pl Ogrzewanie powietrzem

 • 2021-03-31

  Oferta dodana przez firmę Kapica Producent okien

 • 2020-12-19

  Czy zapoznałeś się już z nową ofertą firmy Kapica? Okna PVC

 • 2020-09-24

  Poznaj najnowszą propozycję firmy Kapica Aluminiowe okna

Usługi porządkowe we Wrocławiu - Inwemer

Strona Inwemer Oddziały

Inwemer Oddziały

Dodano: 06.12.2015
Nasza firma specjalizuje się w realizowaniu spersonalizowanych oraz dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów usług. Zapewniamy kompleksową obsługę dla firm na terenie całego kraju. Wszystkim firmom oferujemy zindywidualizowaną obsługę, dostosowaną do specyfiki ich działalności, przy zachowaniu jednolitego standardu usług. Jesteśmy w stanie zapewnić wysoki poziom usług, dzięki doświadczeniu, zaangażowaniu oraz doskonaleniu stosowanych przez naszą firmę rozwiązań. Obsługujemy instytucje państwowe, korporacje sieciowe, a także indywidualne przedsiębiorstwa.

Wrocław

Firma Inwemer pragnie zaprezentować ofertę usług sprzątania, jakie wykonuje wszystkim zainteresowanym w ich miejscu pracy i nie tylko. Jest wstanie posprzątać w Twoim biurze, a nawet w całym biurowcu, zrobi porządek w budynku handlowym i usługowym. 

Bez problemu posprząta szpital, w którym zarządzasz, albo hotel, w którym przyjmujesz gości o których chcesz dbać, którym chcesz się przypodobać. Firma Inwemer wyśle swoich kompetentnych pracowników w miejsce, które wyznaczysz. Ci zabiorą ze sobą sprzęt i środki czystości, dzięki czemu będą mogli spokojnie posprzątać miejsce, które im zlecisz. Ekipa może samodzielnie wyznaczyć prace które wykona, albo ustali je z Tobą. Tym sposobem przyczyni się do sprawnego uzyskania efektu. 

Hasło kompleksowe sprzątanie we Wrocławiu to ogólne określenie usług sprzątania, jakie firma świadczy na terenie całego Wrocławia. Dzięki temu będziesz mógł z nich skorzystać bez względu na to gdzie mieszkasz czy pracujesz.

http://www.inwemer.pl/region-poludniowy/mikroregion-wroclawski
Inwemer System sp. z o.o.
Adres:
Sulejowska 45
WWW:
Kod:
97-300
E-mail:
dzialhandlowy@inwemer.pl
Miasto:
Piotrków Trybunalski
Telefon:
42 637 40 52
Fax:
42 636 36 87
Firmy sprzątające
GPS     N: 19° 43' 11"     E: 51° 24' 13"

Jak dojechać do firmy Inwemer Oddziały?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Eujuicers

Eujuicers

Dodano: 31.12.2015
W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę, wysokiej jakości wyciskarek oraz sokowirówek. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku pozwala nam zapewnić naszym klientom najlepsze urządzenia...
Więcej o firmie: Wyciskarka do soku, Sokowirówki
Strona Reverso

Reverso

Dodano: 14.02.2015
Łódzkie przedsiębiorstwo Reverso działa na rynku już cała dekadę, a wypracowane przez ten okres doświadczenia w wykonywaniu zadań na wysokościach pozwoliły nie tylko udoskonalić metody...
Więcej o firmie: Mycie dachów, Mycie okien
Strona Inwemer System

Inwemer System

Dodano: 16.06.2016
Nie wszystkim firmom opłaca się zatrudnianie pracowników na pełny etat tylko dlatego, że w konkretnym momencie jest coś do zrobienia. Zaobserwowanie danej sytuacji dało początek istnienia...
Strona OKT kids

OKT kids

Dodano: 19.01.2014

Jeśli potrzebujecie wanienki, fotelika czy też innych akcesoriów dziecięcych, to z pewnością znajdują się one w ofercie OKT kids. Nasze przedsiębiorstwo OKT kids to dość młoda marka,...