Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Firmy w kategoriach

Usługi porządkowe - firma sprzątająca Inwemer System

Strona Inwemer System

Inwemer System

Dodano: 16.06.2016
Nie wszystkim firmom opłaca się zatrudnianie pracowników na pełny etat tylko dlatego, że w konkretnym momencie jest coś do zrobienia. Zaobserwowanie danej sytuacji dało początek istnienia firmie Inwemer. To ona oferuje firmom pracowników tymczasowych, bądź usługi mające na celu utrzymanie porządku w ich siedzibie. Ponadto gwarantuje ochronę osób i mienia, a między czasie również obsługę techniczną. To prężnie rozwijająca się firma, wciąż czerpiąca kolejne zyski ze swojej działalności i dająca te zyski swoim klientom.

Usługi sprzątania

Jesteśmy firmą sprzątającą, zatrudniającą wielu pracowników, tak by móc podejmować się zleceń, również tych nietypowych i dużych, a w tym bardziej skomplikowanych niż tradycyjne prace porządkowe. Do tego wykorzystujemy profesjonalne urządzenia, dzięki czemu niemożliwe wydaje się całkiem realne. Nasze usługi sprzątania odbywają się na najwyższym poziomie jakości. Poprzez poszczególne prace dążymy do idealnego stanu, czego zresztą oczekują od nas zleceniodawcy.

Oferujemy wszystkie prace porządkowe

W naszej ofercie klienci znajdą dosłownie wszystkie prace porządkowe jakie w ogóle istnieją. Wykonujemy nawet dużo ponadto, dzięki urządzeniom jakimi dysponujemy. Zapewniamy profesjonalne mycie okien, czyszczenie podół również wykonanych z wykładzin dywanowych. Choć część prac wydaje się długotrwała, w naszym wykonaniu odbywa się sprawnie i solidnie.

Nasi pracownicy dojeżdżają na miejsce

Wysyłamy naszych pracowników pod wskazany przez klienta adres. Zabierają ze sobą wszystko co niezbędne dla wykonania poszczególnych prac porządkowych. Udając się na miejsce, są w pełni gotowi by zająć się poszczególnymi pracami.

Oferta: https://inwemer.pl/oferta
Inwemer System sp. z o.o.
Adres:
Sulejowska 45
WWW:
Kod:
97-300
E-mail:
dzialhandlowy@inwemer.pl
Miasto:
Piotrków Trybunalski
Telefon:
42 637 40 52
Fax:
42 636 36 87
Sprzątanie
GPS     N: 19° 43' 11"     E: 51° 24' 13"

Jak dojechać do firmy Inwemer System?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Eujuicers

Eujuicers

Dodano: 31.12.2015
W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę, wysokiej jakości wyciskarek oraz sokowirówek. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku pozwala nam zapewnić naszym klientom najlepsze urządzenia...
Więcej o firmie: Wyciskarka do soku, Sokowirówki
Strona Inwemer Oddziały

Inwemer Oddziały

Dodano: 06.12.2015
Nasza firma specjalizuje się w realizowaniu spersonalizowanych oraz dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów usług. Zapewniamy kompleksową obsługę dla firm na terenie całego...
Strona Gazetomania

Gazetomania

Dodano: 13.08.2017
Na stronie gazetomania znajdziemy idealny prezent dla każdej mamy. Warto wyobrazić sobie minę mamy, kiedy będzie czytać te piękne i tak pozytywne słowa o sobie. Z takiego prezentu nie sposób...
Brak obrazka

360shots

Dodano: 21.05.2015
W naszej ofercie wyróżniają się prezentacje produktów w wersji 360, kreatywne packshoty 2d, a także profesjonalnie zmontowane filmy reklamowe. Wszystkie fotografie produktów wykonujemy bardzo...
Więcej o firmie: Fotografia odzieży