Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Firmy w kategoriach

Usługi sprzątanie szpitali - Inwemer System

Strona Inwemer System

Inwemer System

Dodano: 16.06.2016
Nie wszystkim firmom opłaca się zatrudnianie pracowników na pełny etat tylko dlatego, że w konkretnym momencie jest coś do zrobienia. Zaobserwowanie danej sytuacji dało początek istnienia firmie Inwemer. To ona oferuje firmom pracowników tymczasowych, bądź usługi mające na celu utrzymanie porządku w ich siedzibie. Ponadto gwarantuje ochronę osób i mienia, a między czasie również obsługę techniczną. To prężnie rozwijająca się firma, wciąż czerpiąca kolejne zyski ze swojej działalności i dająca te zyski swoim klientom.

Sprzątanie szpitali

Inwemer to firma, która jest w stanie dostarczyć kompleksowy zakres rozwiązań jeśli chodzi o usługi wspierające. Zajmujemy się tą działką od 1992 roku. W tej chwili nasza oferta to cztery podstawowe działy. 

Są nimi utrzymanie czystości (na zewnątrz i w środku), ochrona (osoby i mienie), obsługa techniczna oraz agencja pracy tymczasowej. Wśród usług utrzymania czystości warto wspomnieć o czymś takim jak sprzątanie szpitali. Jest to profesjonalna usługa, która uwzględnia sprzątanie we wnętrzu obiektów medycznych oraz wokół nich. 

Działamy w zgodzie z procedurami i wymaganiami szpitali jednocześnie wykazując się dyskrecją i najwyższej klasy dokładnością. Dla szpitali przygotowaliśmy różnorodne indywidualne oferty tak, aby dostosować się do ich harmonogramów. W ramach tych usług uwzględniamy też prace specjalistyczne. 

Inwemer to oferty usług, które są tworzone zawsze pod kątem potrzeb zleceniodawcy. Tą metodą uzyskujemy najwyższy poziom efektywności. Inwemer to także atrakcyjne warunki finansowe i pełne oddanie zleceniu Klienta. Zapraszamy.

Oferta:

www.inwemer.pl/oferta/utrzymanie-czystosci/obiekty-medyczne-i-szpitale
Inwemer System sp. z o.o.
Adres:
Sulejowska 45
WWW:
Kod:
97-300
E-mail:
dzialhandlowy@inwemer.pl
Miasto:
Piotrków Trybunalski
Telefon:
42 637 40 52
Fax:
42 636 36 87
Sprzątanie
GPS     N: 19° 43' 11"     E: 51° 24' 13"

Jak dojechać do firmy Inwemer System?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona HYPROTECH Polska

HYPROTECH Polska

Dodano: 17.06.2015

Specjalizujemy się w dystrybuowaniu zarówno urządzeń jaki niezbędnych w urządzeniach do identyfikowania produktów. Posiadamy urządzenia niezbędne w przedsiębiorstwach z wszelkiego rodzaju...

Strona Reverso

Reverso

Dodano: 14.02.2015
Łódzkie przedsiębiorstwo Reverso działa na rynku już cała dekadę, a wypracowane przez ten okres doświadczenia w wykonywaniu zadań na wysokościach pozwoliły nie tylko udoskonalić metody...
Więcej o firmie: Mycie dachów, Mycie okien
Brak obrazka

www.gufisklep.pl

Dodano: 01.01.2017
Dostarczamy naszym klientom wyroby z rynku obuwia, na którym jesteśmy w stanie zapewnić produkty, które są wykonane z najwyższej jakości materiałów a jednocześnie w sposób, który pozwala...
Strona OKT kids

OKT kids

Dodano: 19.01.2014

Jeśli potrzebujecie wanienki, fotelika czy też innych akcesoriów dziecięcych, to z pewnością znajdują się one w ofercie OKT kids. Nasze przedsiębiorstwo OKT kids to dość młoda marka,...