Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Firmy w kategoriach

 • 2021-05-16

  Najnowsza propozycja firmy liki24.pl Ibuprom

 • 2021-06-04

  Czy zapoznałeś się już z nową ofertą firmy iwonapellets.pl? Ogrzewanie powietrzem

 • 2021-03-31

  Fascynująca oferta firmy Kapica Producent okien

 • 2020-12-19

  Nowa propozycja firmy Kapica Okna PVC

 • 2020-09-24

  Czy zapoznałeś się już z nową ofertą firmy Kapica? Aluminiowe okna

Profesjonalne usługi porządkowe - Gdańsk

Strona Inwemer Oddziały

Inwemer Oddziały

Dodano: 06.12.2015
Nasza firma specjalizuje się w realizowaniu spersonalizowanych oraz dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów usług. Zapewniamy kompleksową obsługę dla firm na terenie całego kraju. Wszystkim firmom oferujemy zindywidualizowaną obsługę, dostosowaną do specyfiki ich działalności, przy zachowaniu jednolitego standardu usług. Jesteśmy w stanie zapewnić wysoki poziom usług, dzięki doświadczeniu, zaangażowaniu oraz doskonaleniu stosowanych przez naszą firmę rozwiązań. Obsługujemy instytucje państwowe, korporacje sieciowe, a także indywidualne przedsiębiorstwa.

Gdańsk

Proponujemy Państwu współpracę z firmą Inwemer, posiadającą stacjonarny oddział w Gdańsku. Sprzątanie mogą zamówić u nas obiekty medyczne, standardowe biura, specjalistyczne zakłady produkcyjne. Referencje dają nam w Gdańsku takie podmioty jak Narodowy Bank Polski czy Zakład Ubezpieczeń Społecznych. To stawia nas na pierwszym miejscu, jeżeli wziąć pod uwagę inne działalności porządkowe. 

Dlaczego klienci nam ufają? 

Po pierwsze ze względu na kompleksowe podejście do sprzątania nieruchomości, także na terenie ją otaczającym. Po drugie zawsze dotrzymujemy terminów, a nad wykonywaniem obowiązków przez naszych pracowników czuwa dodatkowy konsultant regionalny. Po trzecie uwzględniamy normy jakości ISO 9001. Kilkadziesiąt pozycji dotyczących sprzątania w naszej ofercie, atrakcyjny cennik, a także możliwość współpracy długoterminowej to cechy, które proponujemy Państwu od ręki. Liczymy na kontakt, po wejściu na naszą stronę internetową. Rzetelnie doprowadzimy Państwa obiekt do najwyższego standardu wizerunkowego.

https://inwemer.pl/mikroregion-gdanski
Inwemer System sp. z o.o.
Adres:
Sulejowska 45
WWW:
Kod:
97-300
E-mail:
dzialhandlowy@inwemer.pl
Miasto:
Piotrków Trybunalski
Telefon:
42 637 40 52
Fax:
42 636 36 87
Firmy sprzątające
GPS     N: 19° 43' 11"     E: 51° 24' 13"

Jak dojechać do firmy Inwemer Oddziały?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Gazetomania

Gazetomania

Dodano: 13.08.2017
Na stronie gazetomania znajdziemy idealny prezent dla każdej mamy. Warto wyobrazić sobie minę mamy, kiedy będzie czytać te piękne i tak pozytywne słowa o sobie. Z takiego prezentu nie sposób...
Strona Reverso

Reverso

Dodano: 14.02.2015
Łódzkie przedsiębiorstwo Reverso działa na rynku już cała dekadę, a wypracowane przez ten okres doświadczenia w wykonywaniu zadań na wysokościach pozwoliły nie tylko udoskonalić metody...
Więcej o firmie: Mycie dachów, Mycie okien
Strona Eujuicers

Eujuicers

Dodano: 31.12.2015
W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę, wysokiej jakości wyciskarek oraz sokowirówek. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku pozwala nam zapewnić naszym klientom najlepsze urządzenia...
Więcej o firmie: Wyciskarka do soku, Sokowirówki
Strona Posterclub

Posterclub

Dodano: 08.06.2016
Prowadzimy działalność od lat, dzięki czemu doświadczenie pozwala nam kierować do swoich klientów ofertę, jaką obecnie dysponujemy. Zapewniamy wykonanie solidnych ram aluminiowych i...