Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Firmy w kategoriach

 • 2021-05-16

  Czy znasz już nową propozycję firmy liki24.pl? Ibuprom

 • 2021-06-04

  Czy zapoznałeś się już z nową ofertą firmy iwonapellets.pl? Ogrzewanie powietrzem

 • 2021-03-31

  Najnowsza oferta firmy Kapica Producent okien

 • 2020-12-19

  Zapoznaj się ofertą firmy Kapica Okna PVC

 • 2020-09-24

  Zobacz ofertę firmy Kapica Aluminiowe okna

Kolektor danych

Strona HYPROTECH Polska

HYPROTECH Polska

Dodano: 17.06.2015

Specjalizujemy się w dystrybuowaniu zarówno urządzeń jaki niezbędnych w urządzeniach do identyfikowania produktów. Posiadamy urządzenia niezbędne w przedsiębiorstwach z wszelkiego rodzaju branżą. Oferujemy między innymi etykiety samoprzylepne, taśmy. Zapewniamy produkty pochodzące od renomowanych producentów. Dostarczamy nowoczesne urządzenia takie, jak terminalne mobilne, kolektory danych, czytniki kodów kreskowych, które pozwalają na znaczne usprawnienie procesów produkcyjnych i identyfikowania wyrobów.

Kolektor danych

Firma Hyprotech została założona w Łodzi w 2007 roku. Została ona autoryzowanym przedstawicielem Motoroli i Zebry w Polsce. Specjalnością Hyprotech jest wdrażanie i projektowanie rozwiązań technologicznych, ułatwiających i usprawniających działanie wielu firm. Oferta została stworzona z myślą o wpasowaniu się w wymagania i potrzeby klientów, dlatego każde urządzenie posiada wiele modeli różniących się od siebie w sposób, który ułatwia wpasowanie się w potrzeby danego przedsiębiorcy. Jednym z przykładów są opaski identyfikacyjne, które znalazły zastosowanie nawet w szpitalach.

Kolektor danych jest urządzeniem, które zwiększa komfort pracy. Ułatwia on przeprowadzenie inwentaryzacji, pozwala na kontrolowanie obrotu towaru oraz jego aktualny stan. Urządzenia w ofercie Hyprotech posiadają wbudowaną pamięć i wiele funkcji, które spełnią wymagania klientów. Kolektory są niewielkich rozmiarów i gwarantują długą pracę na baterii bez konieczności częstego Ładowania. Zapraszamy na stronę http://www.hyprotech.com.pl/category/index/site/kolektory-danych w celu poznania naszej atrakcyjnej oferty!

HYPROTECH Polska
Adres:
ul. Morgowa 4
WWW:
Kod:
91-223
E-mail:
hyprotech@hyprotech.com.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
(42) 209 36 59
Fax:
(42) 209 36 57
Drukarki etykiet
GPS     N: 51° 48' 11"     E: 19° 22' 25"

Jak dojechać do firmy HYPROTECH Polska?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Gazetomania

Gazetomania

Dodano: 13.08.2017
Na stronie gazetomania znajdziemy idealny prezent dla każdej mamy. Warto wyobrazić sobie minę mamy, kiedy będzie czytać te piękne i tak pozytywne słowa o sobie. Z takiego prezentu nie sposób...
Strona Inwemer System

Inwemer System

Dodano: 16.06.2016
Nie wszystkim firmom opłaca się zatrudnianie pracowników na pełny etat tylko dlatego, że w konkretnym momencie jest coś do zrobienia. Zaobserwowanie danej sytuacji dało początek istnienia...
Brak obrazka

www.gufisklep.pl

Dodano: 01.01.2017
Dostarczamy naszym klientom wyroby z rynku obuwia, na którym jesteśmy w stanie zapewnić produkty, które są wykonane z najwyższej jakości materiałów a jednocześnie w sposób, który pozwala...
Strona Inwemer Oddziały

Inwemer Oddziały

Dodano: 06.12.2015
Nasza firma specjalizuje się w realizowaniu spersonalizowanych oraz dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów usług. Zapewniamy kompleksową obsługę dla firm na terenie całego...