Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Firmy w kategoriach

Zestawy win od Vinoramy - Sprawdź ofertę

Strona Vinorama

Vinorama

Dodano: 09.05.2017
Działamy na polskim rynku dystrybucji wina. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zapewnić naszym klientom wina pochodzące z różnych regionów świata oraz od renomowanych producentów. W naszym sklepie internetowym oferujemy również fachowe wsparcie przy wyborze poszczególnych odmian czy gatunków wina. Nasi specjaliści są w stanie równie zapewnić naszym klientom zestawy wina, które składają się z win z różnych krajów lub jednego kraju, win ekologicznych, medalowych. Dostarczamy również niezbędne akcesoria do wina.
Więcej o firmie: Zestawy win, Wino online

Zestawy win

Od wielu lat działamy na polskim rynku dystrybuowania wina. Zapewniamy wina pochodzące z wszystkich regionów winiarskich świata. 

Współpraca naszej firmy z renomowanymi producentami pozwala nam dostarczać naszym klientom wysokogatunkowe wina, które cechują się wyjątkowym smakiem oraz aromatem.

Posiadamy szeroki asortyment win a naszym klientom oferujemy zarówno pojedyncze butelki poszczególnych rodzajów wina jak też zestawy win, które są specjalnie tworzone przez naszych specjalistów. 

Kompozycje w ramach zestawów win zostały stworzone w taki sposób, by zapewniały wina z jednego kraju lub też z różnych regionów, które łączy odmiana, kolor, smak. 

Dostarczamy naszym klientom między innymi wina francuskie pochodzące wprost od najbardziej renomowanych producentów. 

Oferujemy również wina z mniej popularnych regionów, jak wina z RPA, Nowej Zelandii, Niemiec czy Austrii. Posiadamy również wina pochodzące od polskich producentów. 

W naszym sklepie internetowym gwarantujemy również szybkie oraz wygodne zakupy.
Adres:
Sempołowskiej 4
WWW:
Kod:
95-200
E-mail:
sklep@vinorama.pl
Miasto:
Pabianice
Telefon:
42 215 86 02
GPS     N: 19° 20' 34"     E: 51° 39' 21"

Jak dojechać do firmy Vinorama?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto