Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Firmy w kategoriach

Fingerprint.pl - najlepsze opakowania w łodzi

Brak obrazka

Fingerprint.pl

Dodano: 01.10.2019
Finger Print to drukarnia offsetowo - cyfrowa, która działa stacjonarnie w Łodzi. Na rynku drukarskim funkcjonuje już blisko dwadzieścia lat, dzięki czemu zdobyła cenne doświadczenie oraz poznała preferencje klientów. Dzisiaj może się poszczycić bazą lojalnych klientów, jak i wciąż rosnącą rzeszą nowych. Kluczową usługą drukarni jest nadruk na różnego rodzaju materiałach i opakowaniach. Każdy produkt powstaje tutaj od początku do końca: od projektu, poprzez wykonanie aż do spersonalizowanych dodatków. 
Więcej o firmie: Opakowania łódź

Opakowania łódź

Fingerprint to drukarnia offsetowo - cyfrowa, która posiada nowoczesny park maszynowy zapewniający wysoką jakość świadczonych usług. W połączeniu ze zindywidualizowaną obsługą klienta każde zamówienie nabiera szczególnego znaczenia i pozwala sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom.

Profesjonaln, rozbudowana oferta

W ramach oferty firmy powstają gadżety reklamowe, artykuły papierowe oraz opakowania łódź. W ramach oferty opakowań drukarnia wykonuje projekty, rysunki całych opakowań, makiet, wykrojników oraz zdobienia, zajmuje się klejeniem, składaniem oraz nadrukiem. Powstałe produkty przeznaczone są do pakowania artykułów takich jak: herbaty, kawy, alkohole, żywność, odzież i bielizna, leki i suplementy, słodycze, kosmetyki, gry planszowe i zabawki a także jako opakowania prezentowe czy gadżety reklamowe. Tworzenie projektów, całych opakowań oraz ich zdobień odbywa się z wykorzystaniem nowoczesnych maszyn oraz metod, pozwalających uzyskać efektowne, a przede wszystkim estetyczne i trwałe efekty, po które klienci chętnie wracają.
Adres:
28 PŁK. STRZELCÓW KANIOWSKICH 56
WWW:
Kod:
90-559
E-mail:
biuro@fingerprint.pl
Miasto:
Łódź
Tel. kom.:
609 400 919

Jak dojechać do firmy Fingerprint.pl?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto