Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Farmaceutyka

Brak obrazka

Amol

Dodano: 21.05.2014
Lek ziołowy Amol to receptura o ponad stuletniej tradycji, kiedy to zakon karmelitański zaczął produkować na własne potrzeby ten specyfik. Dzisiaj Amol dalej posiada ten sam skład w eleganckiej butelce, która chroni zawartość. Nasmarowanie ciała pozwala na rozgrzanie go i skuteczne wsparcie w walce z przeziębieniem. Natomiast podanie w postaci kopli doustnych pozwala na zwalczenie problemów z trawieniem, jak wzdęcia czy niestrawności spowodowane pracą jelit.
Strona Benzacne

Benzacne

Dodano: 27.07.2015
Idealne wspomaganie leczenia dermatologicznego zapewnione jest dzięki żelowi Benzacne, który wyprodukowała firma Takeda Pharma Sp. z o.o. Żel ten świetnie nadaje się do codziennego użytku, a wszystkie informacje z nim związane znajdują się na stronie www benzacne.pl. Każdy, kto szuka bezpiecznego środka do pielęgnacji cery przekona się do stosowania Benzacne. To doskonale sprawdzający się żel, który pomoże pacjentom z zaawansowanym trądzikiem, jak i takim, którzy cierpią na jego lżejszą postać.
Strona Słońce w pigułce

Słońce w pigułce

Dodano: 15.07.2015
Witamina D pomaga w pracy mięśni i poprawia funkcjonowanie układu odpornościowego, przez co jest tak ważna dla naszego zdrowia. Dostarczanie jej do organizmu jest bardzo łatwe, mimo tego aż 95% ludzi ma niedobór witaminy D. Latem dostarczana jest ona sama dzięki słońcu. Promienie słoneczne wpływają pozytywnie na produkcję tej witaminy i juz po 15 minutach na słońcu otrzymamy dużą jej dawkę. W okresie zimowym bardzo łatwym sposobem na dostarczenie witaminy D jest suplementacja VITA buer D3, ponieważ w jednej kapsułce zawarta jest dzienna dawka tej witaminy.
Strona Vitabuerlecithin

Vitabuerlecithin

Dodano: 19.12.2014
Preparat wzmacniający Vita Buerlecithin przeznaczony jest dla osób starszych i każdego, kto chce poprawić stan swojego organizmu, a w szczególności układu krążenia oraz układy nerwowego. W Vita Buerlecithin znajdują się lecytyna oraz pełna gama witamin, w tym witamin z grupy B, które wpływają dobroczynnie na samopoczucie już po kilku dniach regularnego zażywania. Na stronie internetowej Vita Buerlecithin znajduje się więcej informacji o preparacie, jego wskazaniach, przeciwwskazaniach, stosowaniu. Zapraszamy!