Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Drzwi i okna

Strona Kapica

Kapica

Dodano: 24.09.2020
Firma Kapica jest jednym z lepszych producentów okien i drzwi. Została założona w 1928 roku i początkowo jej działalność była ukierunkowana na stolarkę otworową. Firma dba o najwyższą jakość wykonywanych produktów, dzięki czemu może cieszyć się stale rosnącą rzeszą partnerów handlowych i klientów. Doświadczenie przekazywane z pokolenia na pokolenie korzystnie wpływa na prężny rozwój firmy. KAPICA Sp. z o.o. działa na terenie województwa Opolskiego, ale posiada przedstawicieli handlowych w całej Polsce, a 40% produkcji jest eksportowanych za granice.
Strona Seguro - awaryjne otwieranie

Seguro - awaryjne otwieranie

Dodano: 09.09.2015

Seguro jest firmą zajmującą się otwieraniem zamków, dorabianiem kluczy i montażem systemu Master Key. Założenie tej firmy miało miejsce w 1991 roku, więc jej pracownicy posiadają niezbędne doświadczenie, które przekłada się na zadowolenie klientów. Seguro w języku hiszpańskim oznacza bezpieczeństwo, a właśnie to najbardziej liczy się dla pracowników firmy. Dowodem tego jest licencja, wydana przez Komendę Wojewódzką Policji w Łodzi, dzięki której klienci mogą bez wahania zaufać tej firmie. Zapraszamy na stronę internetową oraz do kontaktu prze 24 godziny na dobę.