Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Dom i ogród

Strona Asd

Asd

Dodano: 04.04.2015
W zakres usług oferowanych przez firmę ASD wchodzi sprzedaż urządzeń do systemów zabezpieczeń i nie tylko oraz projektowaniem, montaż i serwis takich systemów. Urządzenia, które odszukacie w naszej ofercie służą do wyposażenia takich systemów jak sygnalizacja włamania i napadu, sygnalizacja pożarowa, systemy nagłaśniania i konferencyjne, telewizja przemysłowa oraz kontrola dostępu. ASD oferuje także urządzenia do systemów okablowania strukturalnego. Współpracując z naszą firmą macie gwarancję najwyższej jakości sprzętu oraz usług. ASD ma koncesję Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.
Strona ASD Monitoring

ASD Monitoring

Dodano: 16.10.2015
Chcąc zabezpieczyć swój teren czy to prywatny czy firmowy, wystarczy zadbać o profesjonalne systemy zabezpieczeń i urządzenia, które wpływają na ochronę niezależnie od pory dnia i nocy. Profesjonalny montaż jaki podobnie dysponujemy w swojej ofercie gwarantuje, prawidłowe ich funkcjonowanie. Dzięki temu ochrona zwiększa się i zarazem daje poczucie stuprocentowego bezpieczeństwa. Nasze usługi to pewne zadowolenie. Realizujemy je z indywidualnym podejściem do każdego, oczekującego pomocy klienta.
Strona Kapica

Kapica

Dodano: 24.09.2020
Firma Kapica jest jednym z lepszych producentów okien i drzwi. Została założona w 1928 roku i początkowo jej działalność była ukierunkowana na stolarkę otworową. Firma dba o najwyższą jakość wykonywanych produktów, dzięki czemu może cieszyć się stale rosnącą rzeszą partnerów handlowych i klientów. Doświadczenie przekazywane z pokolenia na pokolenie korzystnie wpływa na prężny rozwój firmy. KAPICA Sp. z o.o. działa na terenie województwa Opolskiego, ale posiada przedstawicieli handlowych w całej Polsce, a 40% produkcji jest eksportowanych za granice.
Strona Pielęgnacja Zieleni

Pielęgnacja Zieleni

Dodano: 04.07.2018
Każdy kto marzy o idealnej zieleni na terenie swojego ogrodu powinien zapoznać się z ofertą firmy Kulczyk. Jej działalność rozpoczęła się w 1995 roku i cały czas się rozwija. Firma ta jest w stanie wykonać bardzo szeroki zakres usług, który obejmuje między innymi pielęgnacje zieleni, pielęgnacje drzew, ścinanie drzew i wiele innych usług. Firma ta posiada naprawdę świetną ekipę oraz zajmuje się realizacją bardzo wielu zadań. W zakresie usług tej firmy znajduje się także koszenie trawy czy też karczowanie gęsto zakorzenionych terenów.
Strona Pro-led

Pro-led

Dodano: 29.08.2015
W szerokiej ofercie handlowej firmy LEDOVO znajdują się: oświetlenie ledowe najnowszej generacji, taśmy LED, taśmy LED wodoodporne, zasilacze do taśm LED, sterowniki RGB do taśm LED, profile do taśm LED, żarówki LED, a także tak nowatorskie rozwiązania jak wielobarwne klipsy LED, zegary LED, listwy LED, półki LED, czy lampy LED. To produkty najwyższej jakości, których przykładowe wykonanie można zobaczyć na stronie ledovo.pl. Dzięki temu pewne jest, że warto wybrać zakupy w tym oto sklepie.
Więcej o firmie: Oświetlenie ledowe, Taśmy LED
Strona Seguro - awaryjne otwieranie

Seguro - awaryjne otwieranie

Dodano: 09.09.2015

Seguro jest firmą zajmującą się otwieraniem zamków, dorabianiem kluczy i montażem systemu Master Key. Założenie tej firmy miało miejsce w 1991 roku, więc jej pracownicy posiadają niezbędne doświadczenie, które przekłada się na zadowolenie klientów. Seguro w języku hiszpańskim oznacza bezpieczeństwo, a właśnie to najbardziej liczy się dla pracowników firmy. Dowodem tego jest licencja, wydana przez Komendę Wojewódzką Policji w Łodzi, dzięki której klienci mogą bez wahania zaufać tej firmie. Zapraszamy na stronę internetową oraz do kontaktu prze 24 godziny na dobę.

Strona Venta Airwasher

Venta Airwasher

Dodano: 18.09.2015
Venta-Luftwäscher GmbH to firma, która od trzydziestu lat produkuje filtry i oczyszczacze powietrza. Marka Venta jest liderem w swojej dziedzinie, gdyż od wielu lat niezmiennie jest ceniona za doskonałej jakości produkty, które służą zdrowiu już kolejnemu pokoleniu. Klienci ufają produktom marki Venta, ponieważ ta stosuje niezawodną i nowoczesną technologię nawilżania, a ta połączona z niemiecką dokładnością, wysoką jakością oraz prostotą rozwiązań przynosi doskonałe rezultaty. Wszystkie te elementy składają się na wysoką pozycję na światowych rynkach.
Więcej o firmie: Oczyszczacze powietrza