Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Firmy w kategoriach

Dieta do domu Warszawa

Strona Diet4you

Diet4you

Dodano: 15.07.2015
Diet4 You to firma, która prowadząc swój sklep online proponuje klientom po pierwsze – konsultację odnośnie tego, czy dieta, którą stosują jest odpowiednia. Po drugie, dietetycy tam pracujący oferują przygotowanie konkretnego planu żywieniowego dla danej osoby. Następnie w firmie można również liczyć na catering dietetyczny. Oznacza to, że o każdej porze dnia będzie można spodziewać się dostawcy z indywidualnie dla danej osoby przygotowanym posiłkiem. To nowoczesne rozwiązanie w tejże branży.

Dieta do domu

Dynamicznie rozwijająca się firma Diet4You, to lider rynkowy w swojej kategorii, który stworzył dla Ciebie ofertę, jakiej podstawą jest dieta do domu Warszawa. Warszawa będąca siedziba firmy jest również miastem, na terenie którego zostaje zagwarantowany dowóz zamówionych posiłków. Korzystając z tej usługi możesz być pewny, że zamówienie dotrze punktualnie, pod wskazany przez Ciebie adres. Firma współpracuje z najlepszymi kucharzami oraz dietetykami, którzy wspólnymi siłami tworzą zdrową i wspomagająca odchudzanie kuchnie.
Dania zamówione u tego wykonawcy są zawsze efektem artystycznej pracy kulinarnej, połączonej ze skrupulatną analizą dietetyczną. Dzięki temu możesz być pewny, że otrzymasz nie tylko smaczne jedzenie o zachęcającym aromacie, ale również potrawy, które szybko pomogą Ci się pozbyć zbędnych kilogramów. Usługa ta jest wygodnym i sprawdzonym sposobem na konsumowanie odpowiednich posiłków każdego dnia. Będzie to sprzyjało wprowadzaniu odpowiednich nawyków żywieniowych w Twój tryb życia.
Diet4You S.C. Karolina Jankowska, Tomasz Jankowski
Adres:
ul. Przyce 14
WWW:
Kod:
01­-252
E-mail:
kontakt@diet4you.waw.pl
Miasto:
Warszawa
Telefon:
+48 508 659 538
odchudzanie, dieta
GPS     N: 52° 14' 30"     E: 20° 59' 9"

Jak dojechać do firmy Diet4you?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Aspasja

Aspasja

Dodano: 02.01.2016
 
Strona Słońce w pigułce

Słońce w pigułce

Dodano: 15.07.2015
Witamina D pomaga w pracy mięśni i poprawia funkcjonowanie układu odpornościowego, przez co jest tak ważna dla naszego zdrowia. Dostarczanie jej do organizmu jest bardzo łatwe, mimo tego aż 95%...
Strona Dentway

Dentway

Dodano: 30.09.2015
Oferujemy niezwykle skuteczne pasty wybielające a także paski do zębów z silnym efektem wybielania. Dzięki nam twoje zęby zmienią się nie do poznania – będą piękne oraz białe. Nasze...
Strona Vitabuerlecithin

Vitabuerlecithin

Dodano: 19.12.2014
Preparat wzmacniający Vita Buerlecithin przeznaczony jest dla osób starszych i każdego, kto chce poprawić stan swojego organizmu, a w szczególności układu krążenia oraz układy nerwowego. W...