Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Firmy w kategoriach

Odchudzanie na terenie Warszawy

Strona Diet4you

Diet4you

Dodano: 15.07.2015
Diet4 You to firma, która prowadząc swój sklep online proponuje klientom po pierwsze – konsultację odnośnie tego, czy dieta, którą stosują jest odpowiednia. Po drugie, dietetycy tam pracujący oferują przygotowanie konkretnego planu żywieniowego dla danej osoby. Następnie w firmie można również liczyć na catering dietetyczny. Oznacza to, że o każdej porze dnia będzie można spodziewać się dostawcy z indywidualnie dla danej osoby przygotowanym posiłkiem. To nowoczesne rozwiązanie w tejże branży.

Odchudzanie

Naszą specjalnością jest dostarczenie zdrowego jedzenia oraz przygotowanie dla Państwa odpowiedniej diety, z której będą mogli być Państwo wyjątkowo zadowoleni. Działając jako catering dietetyczny warszawa wiemy, jak zaprezentować swoje usługi na tyle, by każdy mieszkaniec Warszawy oraz jej najbliższych okolic był przekonany co do tego, że rzeczywiście warto bardziej zatroszczyć się o to, co spożywa i w jakich ilościach.
Jedzenie na dowóz
Wystarczy więc wypełnić formularz, który będzie się znajdować na Naszej stronie internetowej bądź też skontaktować się z Nami telefonicznie, a będziemy dostarczać Państwu posiłki o określonej porze dnia.
Coś dla osób odchudzających się
Poza tym, że będą Państwo dzięki Nam mogli spożywać posiłki smaczne i zdrowe, to kiedy tylko wyrażą Państwo taką chęć, to otrzymają od Nas takie produkty, które wspomogą proces odchudzania. Jako profesjonaliści w odchudzaniu także mamy już na swoim koncie spore osiągnięcia. Proponujemy kompleksowe usługi.
Diet4You S.C. Karolina Jankowska, Tomasz Jankowski
Adres:
ul. Przyce 14
WWW:
Kod:
01­-252
E-mail:
kontakt@diet4you.waw.pl
Miasto:
Warszawa
Telefon:
+48 508 659 538
odchudzanie, dieta
GPS     N: 52° 14' 30"     E: 20° 59' 9"

Jak dojechać do firmy Diet4you?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Medox

Medox

Dodano: 24.03.2016
Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień znajduje się w atrakcyjnej  podwarszawskiej okolicy. Oferujemy leczenie stacjonarne uzależnień, terapię rodzin. Prowadzimy detoksykację osób...
Strona Salve Medica

Salve Medica

Dodano: 23.03.2020
Pierwsze gabinety Salve Medica powstały niemalże 30 lat temu. Od tego czasu zespół założycieli i lekarzy cały czas doskonali swoje umiejętności, aby oferować pacjentom usługi najwyższej...
Więcej o firmie: Fizjoterapeuta łódź
Strona Aspasja

Aspasja

Dodano: 02.01.2016
 
Brak obrazka

Amol

Dodano: 21.05.2014
Lek ziołowy Amol to receptura o ponad stuletniej tradycji, kiedy to zakon karmelitański zaczął produkować na własne potrzeby ten specyfik. Dzisiaj Amol dalej posiada ten sam skład w eleganckiej...