Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Firmy w kategoriach

Dieta z dostawą do domu

Strona Diet4you

Diet4you

Dodano: 15.07.2015
Diet4 You to firma, która prowadząc swój sklep online proponuje klientom po pierwsze – konsultację odnośnie tego, czy dieta, którą stosują jest odpowiednia. Po drugie, dietetycy tam pracujący oferują przygotowanie konkretnego planu żywieniowego dla danej osoby. Następnie w firmie można również liczyć na catering dietetyczny. Oznacza to, że o każdej porze dnia będzie można spodziewać się dostawcy z indywidualnie dla danej osoby przygotowanym posiłkiem. To nowoczesne rozwiązanie w tejże branży.

Dieta z dostawą do domu

Specjalnością firmy Diet4You jest dieta z dostawą do domu Warszawa. Jest miastem, gdzie znajduje się siedziba firmy i na terenie stolicy gwarantuje ona dostawę zamówionych potraw. Klient musi jedynie wskazać adres oraz godzinę odbioru. Diet4You zostało stworzone z miłości do gotowania, a także z pasji promowania zdrowego, dietetycznego jedzenia. Dzięki temu możesz być pewny, że zamówiony przez ciebie katering dietetyczny, pod każdym kątem, nie tylko spełni, ale i przejdzie Twoje najśmielsze oczekiwania.

Doskonale wyspecjalizowany i doświadczony zespół kucharski jest bowiem znany ze smacznej i aromatycznej kuchni, która na dodatek sprzyja efektywnemu odchudzaniu. Za sprawą polityki firmy stawiającej na personalne traktowanie każdego zamówienia, do twojej dyspozycji jest dietetyk. Na podstawie wypełnionego formularza ze strony internetowej i przeprowadzonego wywiadu przygotuje on dietę, zorientowaną na wymagania tylko Twojego organizmu. Usługa ta jest w pełni kompleksowa i świadczona na najwyższym poziomie.
Diet4You S.C. Karolina Jankowska, Tomasz Jankowski
Adres:
ul. Przyce 14
WWW:
Kod:
01­-252
E-mail:
kontakt@diet4you.waw.pl
Miasto:
Warszawa
Telefon:
+48 508 659 538
odchudzanie, dieta
GPS     N: 52° 14' 30"     E: 20° 59' 9"

Jak dojechać do firmy Diet4you?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

e-skleportopedyczny.pl

Dodano: 15.09.2016
Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego sklepu internetowego, w którym znaleźć można wysokiej jakości produkty ortopedyczne, rehabilitacyjne, profilaktyczne, sprzęt medyczny i środki...
Strona Vitabuerlecithin

Vitabuerlecithin

Dodano: 19.12.2014
Preparat wzmacniający Vita Buerlecithin przeznaczony jest dla osób starszych i każdego, kto chce poprawić stan swojego organizmu, a w szczególności układu krążenia oraz układy nerwowego. W...
Strona Aspasja

Aspasja

Dodano: 02.01.2016
 
Brak obrazka

Amol

Dodano: 21.05.2014
Lek ziołowy Amol to receptura o ponad stuletniej tradycji, kiedy to zakon karmelitański zaczął produkować na własne potrzeby ten specyfik. Dzisiaj Amol dalej posiada ten sam skład w eleganckiej...