Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Firmy w kategoriach

 • 2021-05-16

  Najnowsza oferta firmy liki24.pl Ibuprom

 • 2021-06-04

  Oferta dodana przez firmę iwonapellets.pl Ogrzewanie powietrzem

 • 2021-03-31

  Czy zapoznałeś się już z nową ofertą firmy Kapica? Producent okien

 • 2020-12-19

  Poznaj najnowszą propozycję firmy Kapica Okna PVC

 • 2020-09-24

  Poznaj najnowszą propozycję firmy Kapica Aluminiowe okna

Dieta na telefon Warszawa

Strona Diet4you

Diet4you

Dodano: 15.07.2015
Diet4 You to firma, która prowadząc swój sklep online proponuje klientom po pierwsze – konsultację odnośnie tego, czy dieta, którą stosują jest odpowiednia. Po drugie, dietetycy tam pracujący oferują przygotowanie konkretnego planu żywieniowego dla danej osoby. Następnie w firmie można również liczyć na catering dietetyczny. Oznacza to, że o każdej porze dnia będzie można spodziewać się dostawcy z indywidualnie dla danej osoby przygotowanym posiłkiem. To nowoczesne rozwiązanie w tejże branży.

Dieta na telefon

Nasza firma skupia się na najważniejszym elemencie każdego przedsiębiorstwa, czyli klientach. My, dla swoich, oferujemy bardzo przyjemną i wygodną usługę, jaką jest dieta na telefon warszawa. W wielkim skrócie można nas przedstawić jako catering dietetyczny. U nas w firmie powstają różnego rodzaju diety i dania, które potem trafiają do klientów. Aby się do nas zgłosić wystarczy zadzwonić, lub wypełnić krótki formularz według którego my określimy Państwa dietę.
U nas nie ma miejsca na pomyłki. Jedyne, czego oczekujemy to prawdziwe informacje na temat Państwa zdrowia, wagi, oraz wzrostu. My ze swojej strony możemy zaoferować posiłki, które nie pozwolą państwu na zwiększenie swojej wagi, wręcz przeciwnie zadbają o jej zmniejszenie. Wiemy jak przyjemne jest delektowanie się smacznymi posiłkami, dlatego w naszej firmie, dzięki współpracy najlepszego kucharza i dietetyka powstają smaczne i zdrowe posiłki. Dla Państwa cała ta procedura jest najprostsza, wystarczy telefon i zamówienie. My zajmiemy się resztą.
Diet4You S.C. Karolina Jankowska, Tomasz Jankowski
Adres:
ul. Przyce 14
WWW:
Kod:
01­-252
E-mail:
kontakt@diet4you.waw.pl
Miasto:
Warszawa
Telefon:
+48 508 659 538
odchudzanie, dieta
GPS     N: 52° 14' 30"     E: 20° 59' 9"

Jak dojechać do firmy Diet4you?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Aspasja

Aspasja

Dodano: 02.01.2016
 
Brak obrazka

Amol

Dodano: 21.05.2014
Lek ziołowy Amol to receptura o ponad stuletniej tradycji, kiedy to zakon karmelitański zaczął produkować na własne potrzeby ten specyfik. Dzisiaj Amol dalej posiada ten sam skład w eleganckiej...
Strona Salve Medica

Salve Medica

Dodano: 23.03.2020
Pierwsze gabinety Salve Medica powstały niemalże 30 lat temu. Od tego czasu zespół założycieli i lekarzy cały czas doskonali swoje umiejętności, aby oferować pacjentom usługi najwyższej...
Więcej o firmie: Fizjoterapeuta łódź
Strona Dentway

Dentway

Dodano: 30.09.2015
Oferujemy niezwykle skuteczne pasty wybielające a także paski do zębów z silnym efektem wybielania. Dzięki nam twoje zęby zmienią się nie do poznania – będą piękne oraz białe. Nasze...