Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Firmy w kategoriach

Dieta dowóz Warszawa

Strona Diet4you

Diet4you

Dodano: 15.07.2015
Diet4 You to firma, która prowadząc swój sklep online proponuje klientom po pierwsze – konsultację odnośnie tego, czy dieta, którą stosują jest odpowiednia. Po drugie, dietetycy tam pracujący oferują przygotowanie konkretnego planu żywieniowego dla danej osoby. Następnie w firmie można również liczyć na catering dietetyczny. Oznacza to, że o każdej porze dnia będzie można spodziewać się dostawcy z indywidualnie dla danej osoby przygotowanym posiłkiem. To nowoczesne rozwiązanie w tejże branży.

Dieta dowóz

Chcąc uzyskać kompleksową i doskonałej jakości usługę dietetycznego kateringu, należy zainteresować się ofertą firmy Diet4You. Wyspecjalizowała się ona w usłudze, jaką jest zdrowe jedzenia i dowóz diety do Warszawy. Warszawa stanowiąca siedzibę tej gastronomii, jest również obszarem, na terenie którego gwarantowany jest dowóz dań pod wskazany, przez klienta adres i na określoną godzinę. Korzystając z tej usługi można mieć gwarancję, że dostarczone posiłki będą zawsze smaczne, aromatyczne i przede wszystkim zdrowe.
Jest to zatem doskonała propozycja dla wszystkich osób, które chcą wzmocnić efektywność procesu odchudzania, za sprawą wdrożenia dietetycznego jedzenia do swojej diety. Ten dietetyczny catering jest realizowany poprzez połączenie pasji gotowania z zamiłowaniem do zdrowego i wartościowego jedzenia. Do Twojej diety wkroczą więc optymalnie zbilansowane posiłki, które natychmiast zawładną nie tylko Twoim sercem, lecz także, a raczej przede wszystkim podniebieniem. Decydując się na tę gastronomię nie będziesz żałował.
Diet4You S.C. Karolina Jankowska, Tomasz Jankowski
Adres:
ul. Przyce 14
WWW:
Kod:
01­-252
E-mail:
kontakt@diet4you.waw.pl
Miasto:
Warszawa
Telefon:
+48 508 659 538
odchudzanie, dieta
GPS     N: 52° 14' 30"     E: 20° 59' 9"

Jak dojechać do firmy Diet4you?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Aspasja

Aspasja

Dodano: 02.01.2016
 
Strona Vitabuerlecithin

Vitabuerlecithin

Dodano: 19.12.2014
Preparat wzmacniający Vita Buerlecithin przeznaczony jest dla osób starszych i każdego, kto chce poprawić stan swojego organizmu, a w szczególności układu krążenia oraz układy nerwowego. W...
Brak obrazka

Amol

Dodano: 21.05.2014
Lek ziołowy Amol to receptura o ponad stuletniej tradycji, kiedy to zakon karmelitański zaczął produkować na własne potrzeby ten specyfik. Dzisiaj Amol dalej posiada ten sam skład w eleganckiej...
Strona Słońce w pigułce

Słońce w pigułce

Dodano: 15.07.2015
Witamina D pomaga w pracy mięśni i poprawia funkcjonowanie układu odpornościowego, przez co jest tak ważna dla naszego zdrowia. Dostarczanie jej do organizmu jest bardzo łatwe, mimo tego aż 95%...