Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Firmy w kategoriach

 • 2021-05-16

  Najnowsza propozycja firmy liki24.pl Ibuprom

 • 2021-06-04

  Nowa propozycja firmy iwonapellets.pl Ogrzewanie powietrzem

 • 2021-03-31

  Czy zapoznałeś się już z nową ofertą firmy Kapica? Producent okien

 • 2020-12-19

  Fascynująca oferta firmy Kapica Okna PVC

 • 2020-09-24

  Poznaj najnowszą propozycję firmy Kapica Aluminiowe okna

Catering dietetyczny w Warszawie

Strona Diet4you

Diet4you

Dodano: 15.07.2015
Diet4 You to firma, która prowadząc swój sklep online proponuje klientom po pierwsze – konsultację odnośnie tego, czy dieta, którą stosują jest odpowiednia. Po drugie, dietetycy tam pracujący oferują przygotowanie konkretnego planu żywieniowego dla danej osoby. Następnie w firmie można również liczyć na catering dietetyczny. Oznacza to, że o każdej porze dnia będzie można spodziewać się dostawcy z indywidualnie dla danej osoby przygotowanym posiłkiem. To nowoczesne rozwiązanie w tejże branży.

Catering dietetyczny

Nasza firma zajmuje się przygotowywaniem programów żywieniowych i dostarczeniem zdrowych posiłków dla klientów z Warszawy. Diet4You to innowacyjne rozwiązanie, które ma na celu połączenie tego co przyjemne i komfortowe z pożytecznym. Stworzyliśmy catering dietyczny w Warszawie - pod tym adresem, dzięki któremu możecie zapomnieć o konieczności planowania i przyrządzania posiłków, czy narzucania sobie rygoru związanego ze spożywaniem tylko określonych produktów. Nasza firma zajmie się wszystkim w Waszym imieniu i dodatkowo codziennie dostarczy Wam odpowiednie porcje produktów, czy to do Waszego domu, czy nawet do miejsca pracy – wszędzie na terenie Warszawy. Jeśli interesuje Was odchudzanie warszawa, to z pewnością dzięki naszej pomocy będzie to zdecydowanie łatwiejsze.
Szczegóły dotyczące naszej oferty i wszelkie korzyści, jakie wynikają z jej zastosowania w swoim życiu poznacie odwiedzając naszą stronę internetową i kontaktując się z naszymi dietetykami. Jesteśmy pewni, że dzięki naszej ofercie bardzo szybko poczujecie pozytywne zmiany w Waszym życiu. Zapraszamy.
Diet4You S.C. Karolina Jankowska, Tomasz Jankowski
Adres:
ul. Przyce 14
WWW:
Kod:
01­-252
E-mail:
kontakt@diet4you.waw.pl
Miasto:
Warszawa
Telefon:
+48 508 659 538
odchudzanie, dieta
GPS     N: 52° 14' 30"     E: 20° 59' 9"

Jak dojechać do firmy Diet4you?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

Amol

Dodano: 21.05.2014
Lek ziołowy Amol to receptura o ponad stuletniej tradycji, kiedy to zakon karmelitański zaczął produkować na własne potrzeby ten specyfik. Dzisiaj Amol dalej posiada ten sam skład w eleganckiej...
Strona Vitabuerlecithin

Vitabuerlecithin

Dodano: 19.12.2014
Preparat wzmacniający Vita Buerlecithin przeznaczony jest dla osób starszych i każdego, kto chce poprawić stan swojego organizmu, a w szczególności układu krążenia oraz układy nerwowego. W...
Strona Słońce w pigułce

Słońce w pigułce

Dodano: 15.07.2015
Witamina D pomaga w pracy mięśni i poprawia funkcjonowanie układu odpornościowego, przez co jest tak ważna dla naszego zdrowia. Dostarczanie jej do organizmu jest bardzo łatwe, mimo tego aż 95%...
Strona Medox

Medox

Dodano: 24.03.2016
Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień znajduje się w atrakcyjnej  podwarszawskiej okolicy. Oferujemy leczenie stacjonarne uzależnień, terapię rodzin. Prowadzimy detoksykację osób...