Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Firmy w kategoriach

Detoks alkoholowy stosowana w Medox

Strona Medox

Medox

Dodano: 24.03.2016
Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień znajduje się w atrakcyjnej  podwarszawskiej okolicy. Oferujemy leczenie stacjonarne uzależnień, terapię rodzin. Prowadzimy detoksykację osób uzależnionych od alkoholu (odtrucie alkoholowe, detoks), narkotyków, leków, benzodiazepin, nasennych. Zajmujemy się diagnozowaniem i leczeniem. Korzystamy z usług najwybitniejszych specjalistów w tej dziedzinie w kraju. Po opuszczeniu szpitala nasi pacjenci pozostają w stałym kontakcie ze swoim lekarzem. Znajdziesz nas na www. medox.org.pl.

Detoks alkoholowy

W naszym ośrodku od wielu lat zajmujemy się realizowaniem dla naszych pacjentów leczenia różnego rodzaju problemów z uzależnieniami zarówno z narkotykami oraz alkoholem.

W naszym ośrodku posiadam zespół doświadczonych specjalistów, którzy są w stanie zapewnić naszym pacjentom dopasowanie poszczególnych terapii do indywidualnych potrzeb naszych pacjentów.

W naszym ośrodku posiadamy odpowiednie warunki do realizowania zarówno leczenia jak też diagnostyki, która pozwala zarówno na kontrolowanie postępów ramach poszczególnych terapii i leczenia a jednocześnie przy wybieraniu metod leczenia.

Usunięcie problemów alkoholowych

W naszym ośrodku może być wykonany między innymi bezpieczny detoks alkoholowy, która pozwala na zapewnienie naszym pacjentom ułatwi wychodzenia z problemów alkoholowych. Usunięcie toksyn pozwala na ograniczenie problemów z wychodzeniem z uzależnienia od alkoholu, gdyż możliwe jest doprowadzenia do właściwego funkcjonowania metabolizmu, który w przypadku uzależnienia bywa zaburzony utrudniając powodzenie psychoterapii.

Medox
Adres:
Nowy Modlin 43
WWW:
Kod:
05-180
Miasto:
Pomiechówek
Telefon:
22 785 58 62
Prywatna klinika
GPS     N: 20° 42' 14"     E: 52° 27' 28"

Jak dojechać do firmy Medox?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Dentway

Dentway

Dodano: 30.09.2015
Oferujemy niezwykle skuteczne pasty wybielające a także paski do zębów z silnym efektem wybielania. Dzięki nam twoje zęby zmienią się nie do poznania – będą piękne oraz białe. Nasze...
Strona Diet4you

Diet4you

Dodano: 15.07.2015
Diet4 You to firma, która prowadząc swój sklep online proponuje klientom po pierwsze – konsultację odnośnie tego, czy dieta, którą stosują jest odpowiednia. Po drugie, dietetycy tam...
Strona Salve Medica

Salve Medica

Dodano: 23.03.2020
Pierwsze gabinety Salve Medica powstały niemalże 30 lat temu. Od tego czasu zespół założycieli i lekarzy cały czas doskonali swoje umiejętności, aby oferować pacjentom usługi najwyższej...
Więcej o firmie: Fizjoterapeuta łódź
Strona Aspasja

Aspasja

Dodano: 02.01.2016