Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Firmy w kategoriach

 • 2021-05-16

  Czy znasz już nową propozycję firmy liki24.pl? Ibuprom

 • 2021-06-04

  Nowa propozycja firmy iwonapellets.pl Ogrzewanie powietrzem

 • 2021-03-31

  Nowa propozycja firmy Kapica Producent okien

 • 2020-12-19

  Poznaj najnowszą propozycję firmy Kapica Okna PVC

 • 2020-09-24

  Czy zapoznałeś się już z nową ofertą firmy Kapica? Aluminiowe okna

Oferta sklepu stomatologicznego Dentway

Strona Dentway

Dentway

Dodano: 30.09.2015
Oferujemy niezwykle skuteczne pasty wybielające a także paski do zębów z silnym efektem wybielania. Dzięki nam twoje zęby zmienią się nie do poznania – będą piękne oraz białe. Nasze produkty są sprawdzone, oferujemy tylko profesjonalne produkty, które naprawdę działają. Dzięki nam wiele klientów może się teraz cieszyć pięknym białym uśmiechem, a więc serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, z których z pewnością będziesz bardzo zadowolony, gdyż nasze produkty naprawdę działają. Zapraszamy.

Dentway

Metod wybielających zęby stale przybywa, a nowoczesne metody oferowane są przez skandynawską firmę Dentway obecną na polskim, norweskim, szwedzkim orazfińskim rynku są skuteczne, bezpieczne i przynoszą szybkie rezultaty.

Wyroby przeznaczone do pielęgnacji jamy ustnej w warunkach domowych od kilkunastu lat należą najpopularniejszych preparatów mających na celu poprawiaćludzkie niedoskonałości. Żele wybielające wraz z nakładkami, paski wybielające oraz pasty marki Dentway dają szybie rezultaty po około 10 dniachstosowania. Proponowane przez skandynawską firmę metody wybielania zębów są sprawdzone i bezpieczne, a ich efekt jest taki sam jak po kuracji u dentysty.Co równie istotne, to ich efekt dla większości osób będzie utrzymywać się przez kilka lat, a raz w roku zaleca się przeprowadzić delikatne wybielanie wcelu podtrzymania całego efektu kuracji.

Dla wszystkich zainteresowanych wybielaniem zębów środkami Dentway, firma oferuje darmowe porady z dentystką, a do każdego produktu dodawana jeszczeszczegółowa instrukcja obsługi (więcej informacji na stronie www)

Dentway
Adres:
Świętokrzyska 30
WWW:
Kod:
00-116
E-mail:
info@dentway.pl
Miasto:
Warszawa
Telefon:
022 3970543
GPS     N: 52° 14' 7"     E: 21° 0' 38"

Jak dojechać do firmy Dentway?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Medox

Medox

Dodano: 24.03.2016
Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień znajduje się w atrakcyjnej  podwarszawskiej okolicy. Oferujemy leczenie stacjonarne uzależnień, terapię rodzin. Prowadzimy detoksykację osób...
Strona Aspasja

Aspasja

Dodano: 02.01.2016
 
Strona Salve Medica

Salve Medica

Dodano: 23.03.2020
Pierwsze gabinety Salve Medica powstały niemalże 30 lat temu. Od tego czasu zespół założycieli i lekarzy cały czas doskonali swoje umiejętności, aby oferować pacjentom usługi najwyższej...
Więcej o firmie: Fizjoterapeuta łódź
Brak obrazka

e-skleportopedyczny.pl

Dodano: 15.09.2016
Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego sklepu internetowego, w którym znaleźć można wysokiej jakości produkty ortopedyczne, rehabilitacyjne, profilaktyczne, sprzęt medyczny i środki...